Відгуки ЖЖУК | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин ЖЖУК

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
5.4 з 10
Вибрані 116 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

4.5
5.4

• 21 червня 2022 р.

Портативная акустика PixusForte black

• 17 червня 2022 р.
сервісна підтримка

Получил, дома открыл коробку кнопка нажатия лежит рядом. Тостер включить нельзя. Попросил магазин провести замену или экспертизу. Получил отказ. Предложили возместить 50 грн. Отказался.

Доброго дня, Денисе!
Нам дуже шкода, що Ви отримали товар в пошкодженому стані.
Так як замовлення ми відправляємо через службу доставки "Нова пошта", а не нашою компанією, то при отриманні у такому відділенні завжди надається нашим клієнтам можливість огляду товару перед отриманням на наявність механічних пошкоджень, співпадіння замовленого товару у відповідному кольорі, розміру та заявлених виробником функцій.
Тому за належну доставку несе відповідальність саме служба доставки, адже вона розгорнути

Adler Europe toaster AD 3201

• 15 червня 2022 р.

Чудова болгарка, з усіма завданнями справляється. Купували у цьому магазині вперше. Тут виявилась найменша ціна. Дуже задоволені обслуговуванням! Велике дякуємо! Обов’язково будемо рекомендувати своїм знайомим.

Вітаємо, Наталіє!
Дякуємо за те, що поділилися враженнями від купленого у нас товару.
Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволеною як обслуговуванням, так і придбаною у нас болгаркою.

Приємного Вам користування і надалі та будемо раді прийняти у Вас замовлення знову!

Болгарка Зеніт ЗУШ-125/950 Профі

• 10 червня 2022 р.

Процес замовлення на сайті виглядає зручно, в доволі стислі терміни навушники були доставлені в магазин поруч дому, де я вже зміг їх оплатити та забрати. Навушники були запаяні в заводську плівку, до тепер працюють відмінно.
Назагал, мені подобається широкий асортимент товарів представлених в онлайн магазині, прийнятні ціни та можливість безкоштовної доставки в межах мережі магазинів.

Доброго дня, Андрій!
Дякуємо, що знайшли час написати відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом. Приємного користування!

QCY T1C Black

• 7 червня 2022 р.

Вибір на цей магазин впав з двох причин.
1. Доступна оплата частинами від Монобанку
2. Їхнє відділення є в моєму місті.
Подзвонив. Уточнив ціну й доставлення на відділення ЖЖук в моєму місті. Виявилося що ця вже є в моєму місті й можна просто прийти забрати. Уточнив(!) Ціна така, яка і на сайті, а саме 6599 грн (на 128гб) Пішов. Ціна там 6880 грн Щось типу того (плюс мінус гривень 10) А в цілому десь на 300 грн дорожче.
Крім того, виявляється, що безвідсоткова оплата частинами насправді розгорнути

Realme C25Y 4/128

• 7 червня 2022 р.

Отличный магазин, вежливое обслуживание, быстро привезли, цена одна из лучших на хотлайне.

Доброго дня, Олександре!

Дякуємо за те, що поділилися враженнями від співпраці з нами в частині якісного обслуговування та цінової політики.

Будемо раді співпрацювати з Вами і надалі)

Шуруповерт Sturm CD3220BLI

відвантаження
сервісна підтримка

Стосовно не повернення коштів Споживачу за товар неналежної якості,який не був ним в використанні (викладено в листі на фото)

Стиральная машина Indesit E2SE 2150 W UA, Код товара: 65086

• 6 червня 2022 р.

Один негатив і тільки, замовлення оформив 30.05.22(понеділок), зателефонували швидко по поводу уточнення замовлення і це єдиний плюс. Пообіцяли на протязі 3-5 робочих днів привезти на магазин, а саме на магазин я і замовляв (магазин у м. Бровари). Телефоную у п'ятницю 03.06.22, кажуть що не можуть до 04.06.22( це вже 5 день) привезти, можуть на 06.06.22. Добре думаю почекаю ще. В понеділок 6 числа ситуація ще цікавіша, дзвінок зранку, один оператор каже що кур'єр виїхав до магазину чекайте розгорнути

Доброго дня!
Приносимо вибачення за дану ситуацію, яка спровокувала у Вас негативні враження про нашу компанію в тій частині, що Вам так і не вдалося отримати своє замовлення вчасно.
Так, при оформленні замовлення Вам надавали терміни доставки від 3 до 5 робочих днів, але у зв'язку з переїздом складу були тимчасові труднощі з логістикою, за що приносимо свої вибачення.
Так як замовлення доставлялося службою доставки "Нова пошта", то замовлений Вами товар був 04.06 у Броварах, але затримка у розгорнути

XIAOMI 70MAI Dash Cam Pro Plus+ A500S

• 6 червня 2022 р.

Чесно кажучи, оцінити позитивно чи негатично магазин не можу, оскільки обидві речі були присутніми в цьому замовленні.
Мабуть, почну з негативних:
1) Підтвердити замовлення можливо хтось й збирався, але скільки б довелось чекати, невідомо. На наступний день довелось писати самому в FB й дізнаватись що там по замовленню, а як виявилось, материнської плати в наявності немає. Запропонували інший варіант (звісно дорожчий) але при цьому не кращий за раніше вибраний. Відмовились й залишили в розгорнути

Доброго дня, Костянтине!

Дякуємо за те, що поділилися враженнями відносно покупки у нас.
Так, Ви у нас зробили замовлення 23.05 на процесор AMD Ryzen 5 5600G (100-100000252BOX) і материнську плату Asus TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI), проте одразу 24.05 надіслали Вам смс-повідомлення з пропозицією альтернативи на дану материнську плату, оскільки тої не було в наявності, на жаль(
Будемо раді прийняти у Вас замовлення знову та вдячні Вам за те, що обрали нашу компанію!)

Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI)

• 5 червня 2022 р.

Это ужас. Обещали Доставку в течении 5 дней, в итоге я звонил через 6, 8, 10. Говорят выясним и перезвоним и на след день я опять звонил сам. Заказ сделал 20 мая примерно и до сих пор не получил его, хотя было очередное обещание что получу в пятницу. Дозвониться тоже что-то из области фантастики. Зря потраченное время, настроение и нервы. Не рекомендую ничего покупать.

Відповідь представника «ЖЖУК»

Доброго дня, Сергію! Враховуючи воєнний стан в країні та логістичні проблеми, у нас справді в певний період виникали затримки з доставкою. Зверніться, будь ласка, ще раз на нашу гарячу лінію за номером телефону 0 800 202-848 або напишіть у зручному для Вас месенджері і ми уточнимо інформацію стосовно статусу Вашого замовлення.

Приносимо свої вибачення за дану ситуацію, нам справді дуже прикро, що Ви залишились не задоволеними нашим сервісом.

Дякую, мою проблему вирішено

Бак