Ігор Устрицький не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: Смартфон iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Все дуже погано ! При оформлені замовлення попросив оператора, щоб коробка була закрита. Термін очікування був 7 днів ! Що Дуже Довго ! Комунікація з клієнтом О балів. Сам звернувся на сайт, сказали, що товар готовий до видачі. Приіхав, коробка відкрита ! На задньому шклі декілька помарок. Далі закрив співпрацю з даним продавцем. Не раджу звертатись нікому. Обслуговування Зеро !
Vladislav рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №423210

Быстро отправили. Быстро решили вопрос с документами. Вежливые операторы. Рекомендую.
Максим Филоненко не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Хотів купити: Комплект Logitech MK470 Wireless Slim Combo UA White (920-009205)

Замовив товар в даному магазині 7.03.24 через 4ри дні вирішив спитати коли буде виконане моє замовлення. Відповідь дали тільки на повторний запит: вашого товару не має і ващі кошти ми можемо вам повернути . Дякую що можете повернути... Питання:що ви робили 4ри дні? Не раджу цей магазин,якщо хочете купити щось.
No Name не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: Електрочайник Bosch TWK3A013

Sergey Andrienko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Вентилятор Noctua NF-P12 redux-1300 PWM, Замовлення №№411924

Купив кулер Noctua - все вчасно відправлено, і ціна приємна. Дякую магазину!
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день, Сергію! Дякуємо Вам за позитивний відгук, та дякуємо, що обрали наш магазин. Приємного користування та гарного дня! З повагою, ЖУК.
lordwerneo не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Флешка Kingston USB3.2 32GB Type-C Kingston DataTraveler 70 Black (DT70/32GB), Замовлення №413885

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи було Вам повідомлено якусь інформацію вчора протягом дня?
Так, телефонували, завтра заберу.
7 лютого 2024 Відповісти
Проблему вирішили, прислали флешку на 64 гб (за ту ж саму ціну).
8 лютого 2024 Відповісти
Alex_Ваш не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: FPV дрон Avata Pro View Combo with Goggles 2 and Motion Controller (CP.FP.00000110.01, CP.FP.00000115.01)

За ніс водили тиждень так і не відправили
Nikolay Kusch не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Хотів купити: Оперативна пам\'ять Goodram 64 GB (2x32GB) DDR5 5600 MHz IRDM RGB Black (IRG-56D5L30/64GDC)

Замовив озу 64ГБ, вислали 32Гб іншого бренду, значно дешевшого. Попередньо в чаті уточняв актуальність та наявність, потім так само уточнив у менеджера під час підтверженя по телефону.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Просимо вибачення за таке непорозуміння. Підкажіть, будь ласка, номер замовлення для вирішення ситуації.
замовлення №413083
7 лютого 2024 Відповісти
misha dydar не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Poco M5s 6/128GB Grey, Замовлення №409393

Alexandr Bulanyy не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series X 1TB (889842640816)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати