Andrew Khanoff не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Модем 4G / 3G HUAWEI E3372h-320, Модем 4G / 3G HUAWEI E3372h-320, Замовлення №МОБ00401494

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Магазин продає Brovi 3372-325 замість Huawei 3372h-320.
John Goggins не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 SUPER JetStream OC (NED407ST19K9-1043J)

Замовив у четвер по 27999 в п'ятницю подзвонили сказали відправлять в понеділок я їм подзвонив сказали що товару немає у наявності
Сергей Фани не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Електропила Profi-Tec DUC200BL POWERLine + 2х5.0Аг та ЗП, Замовлення №МО00393347

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Після першого використання садової пилки Profi-Tec DUC200BL POWERLine + 2х5.0Аг та ЗП відмовив дісплей та що саме головне вийшла з ладу система змащування ланцюга, що було основним моментом при виборі цієї моделі. 40 днів тому відправив пилку до них на сервіс, досі не можуть дати внятну відповідь скільки чекати ще, гроші повертати не хочуть. Не рекомендую даний магазин для співпраці
Philipp Kharouk не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Навушники TWS OnePlus Buds Pro Glossy White

Некомпетентний сервісний центр. Вони мали найнижчу ціну. Я зателефонував, перепитав багато разів чому так, чи це новий товар, чи брак, чи запакований. Мені повідомили, що це просто знижка, все абсолютно нормально. Сам винен, повівся, але все ж не думав, що будуть так брехати. Добре, що не оплатив. Приїхав в магазин в Києві, а навушники відкриті. Не рекомендую, таки правду пишуть про цей магазин, некомпетентні. 59028 номер замовлення.
Yurii Olizar не рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Хотів купити: WD Blue SN580 1 TB (WDS100T3B0E)

Замовив SSD накопичувач WD Blue SN580 1 TB (WDS100T3B0E). Прийшов забирати о 17.10, магазин пацює до 18-00, так написано на дверях. А вчже зачинено, телефоную в підтриму питають чи зручномені забрати замовлення?))) кажу не зручно. Відповідать - а ну дамагазин закритий, можете забрати через 5 днів бо ми не прюємо ))) до 15 квітня)))...
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Нам дуже прикро, що так сталось, проте дійсно, наш магазин з технічних причин зачинений. Перепрошуємо за незручності
Вас не рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-51NV (NX.KN4EX.010), Замовлення №KAM00000074

Александр Дунец не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: Nomi i2430 Black, Мобільний телефон Nomi i2430 Black

Немає в наявності
Leonid 056 не рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Хотів купити: Електрогриль Esperanza EKO 003

беруть гроши, потим морочать голову, а потім ровертають, бо не ма товару у постачальника
Olga Liakhvatska не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Пароочищувач Deerma ZQ990W — 1, Замовлення №№318793

Влад Сулима рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Материнська плата ASUS PROART B650-CREATOR (90MB1C40-M0EAY0), Замовлення №421856

Замовляв материнську плату. Відправили точно в строк. Прийшла гарантія на 12 місяців. Але на наступний день відправили нову з 36 міс гарантії, буває))) Так що все добре , можно рекомендувати.