Misha Slyvka не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Kingston XS2000 Portable 500GB, Замовлення №немає

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані Вам незручності. Експерт на магазині надав звіт про отримання браку, при отриманні. Тому неможливо було знати наперед про відсутність товару. Відповідний менеджер мав Вас проінформувати про аналогічний товар, або про скасування замовлення. Просимо вибачення за таке довге очікування.
Roman K не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Газова плита Hansa FCGX53028, Газова плита Hansa FCGX53028

Звязався з менеджером жжук, підтвердив покупку, домовився про доставку, товар нібито вже відправили зі складу. Чекаю на плиту та через 3 дні мені у вайбер приходить мсседж що товару немає у наявності. Дзвоню, вимогаю пояснень і так товар закінчився та менеджер навіть не звязався. Відношення до покупця некому не раджу.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані Вам незручності. Такі великогабаритні товари не зберігаються на наших складах. Тому, коли отримали звіт про неможливість відправки, товару належної якості, відповідний менеджер мав Вас проінформувати про аналогічний товар, або про скасування замовлення. Просимо вибачення за таке довге очікування.
val kol не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Електрочайник Maestro MR-012-ORANGE

Два дні пройшло а рахунок так і не зробили! Ні зробили але на якесь крісло. Менеджери не знають є у них розрахунок з пдв чи немає для підприємств.
Tolya Ostashevsky не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Процесор AMD Athlon X4 950 (Bristol Ridge 3.8GHz 2MB 65W AM4) Tray (AD950XAGM44AB), Материнська плат, Замовлення №407290

Jumpskak не рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: кавомашина Nivona, Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 560 (NICR 560), Замовлення №381837

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

По суті - купив кавомашину, німецьку Nivona, після першої ж кави перестала вмикатися. Зв'язався з магазином, сказали висилай. Через днів 10 дзвонять, кажуть у поверненні коштів відмовлено і можемо запропонувати гарантійний ремонт. Чекаю вже 2,5 місяці... Комунікації на звернення наступні: "уточнюємо", "на цій неділі відправимо", "нагадайте нам на наступному тижні".
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за довге очікування. Сьогодні стало відомо про готовність кавомашини до відправки, та надали Вам номер ТТН.
Paul Spider не рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач Samsung PM1643 Enterprise 1.9 TB (MZILT1T9HAJQ-00007), SSD накопичувач Samsung PM1643 Enterprise 1.9 TB (MZILT1T9HAJQ-00007)

Посилання веде на накопичувач 256Гб, хоча вказаний 1,9Тб
Андрій Терлецький не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (MNK03), Замовлення №c8gwfeyliPk

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Андрію! На жаль, інформування по Вашому поверненню від відповідного відділу не було через переїзд складу. Станом на сьогодні, Вам була відправлена інша модель на обмін. Приємного користування!
АлександрMF не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 січня 2024

Хотів купити: Садовий подрібнювач Faworyt GTR 2844

На своем сайте отзыв не пропустили, оставлю здесь. заказал перед новым годом с доставкой до 1го числа. Отправляют по сей день, каждый раз как звоню
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, номер замовлення.
не сохранился. посылку сегодня получил. спасибо
10 січня 2024 Відповісти
vova kotov не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Плита Milano ML50 G1/01 White, Газова плита MILANO ML50 G1/01 білий, Замовлення №402523

Плита Milano ML50 пришла слегка побитая и помятая. Отвратительный магазин
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий вечір! Бачимо за замовленням отримували кур'єром Новою Поштою. Підкажіть, чи вказали Ви про пошкодження кур'єрові при огляді товару? Якщо так, необхідно формувати акт браку, після чого ми формуємо нове замовлення на новий товар.
Alex Ua не рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Gelius Pro GP-PK001 Kid Pink, Замовлення №402450

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані незручності. Було вжито заходів для перевірки товарів, та надалі таких ситуацій не траплятиметься. Також перепрошуємо за довге очікування на погодження повернення коштів.