Anton Kosenko рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Клавіатура Havit Gaming HV-KB275L Black , Замовлення №397956

Отличный магазин. Особенно порадовала бесплатная доставка. Надеюсь, это не акция, а на постоянной основе.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Антоне! Дякуємо за відгук! Акційна пропозиція щодо доставки на разі недоступна! Проте на нашому сайті щодня оновлюється інформація щодо акцій! Ви можете звертатись до нас за номером 0-800-202-848 і ми з радістю надамо вам всю інформацію!
Виктор не рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Магазин принял оплату картой на сайте, а через сутки отменил заказ с формулировкой «цена поменялась».
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за залишений відгук! Відповідний відділ обо'язково перевірить замовлення!
Olexey не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Black (ZBW4354TY), Замовлення №395393

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Очень неторопливые! Заказ 1 декабря, Новой почтой, прислали 6-го. Белые вместо черных. 7-го отправил обратно. Сегодня 14-е - ни денег, ни товара. - Шановні, де навушники? - На черзі на огляд. Подали запит на склад. - Скільки чекати? - Подали запит на склад. Не первый раз у них покупаю. Всегда проблемы. То порванная коробка, то товар б/ушный, то цвет не тот. Не первый, но последний.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Олексію! Нам дуже прикро, що отриманий товар Вам не підійшов! На разі, кошти за повернутий товар було Вам повернуто! Дякуємо за відгук!
А повинно бути прикро за вашу безладність і за мій згаяний час.
7 січня 2024 Відповісти
Андрій не рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Satelit 32H9200WS, Замовлення №388935

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Хотів придбати телевізор на день народження близької людини. Зробив замовлення, до мене перетелефонували, пообіцяли доставити протягом 2-5 робочих днів. Наразі минув місяць, ніхто з магазину так і не зв'язався, замовлення все ще в статусі 'доставляється'. Дуже прикро що непоганий магазин раніше зараз так сильно зіпсувався. Не рекомендую.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Андрій! Нам дуже прикро, що сталась дана ситуація! Ваш відгук передано керівнику відділу для покращення якості роботи!
Кондратюк Сергей не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Смарт-годинник Amazfit Bip 3 Pro Cream

Замовлення підтвердили , сказали відправляється через декілька днів написав запитати статус замовлення , а його відмінили Товара немає Не раджу
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані Вам незручності. Даний товар дійсно був зазначений як в наявності на складах, але було виявлено, що фізично товар відсутній. Не встигли Вам про це повідомити, оскільки вже написали до нас. Просимо вибачення за таке непорозуміння.
Добре що клієнти встигають декілька днів очікувати не зрозуміло що
7 січня 2024 Відповісти
Roman Livinskiy рекомендує цей магазин

Купив: Клавіатура Frime Dragonfly (FLK18300) , Замовлення №МОБ00380937

Замовляв клавіатуру в даному магазині. Ціна виявилась навіть нижче ніж на Хотлайні, бо вдалось на вихідних скористатись промо-пропозицією від магазину з скидкою) Товар доставили за 2 дні з врахуванням вихідних на відділення Нової пошти. З товаром був чек, гарантійний талон від виробника та від магазину. Жжук все таки магазин гаджетів та смартфонів - тому в цьому вони не розчарували. Можна купувати) Ще й додатково прислали фіскальний чек з Електронного кабінету
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Романе! Дякуємо Вам за залишений відгук на платформі! Нам приємно знати, що ви залишились задоволеним! Зараз на сайті діють багато акційних пропозицій! З радістю готові до нашої наступної співпраці!
Winston не рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73)

С початку підтвердили купівлю навушників, потім відписались що відсутній товар на складі ! а товар ще досі доступний на хотлайн !!!
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані Вам незручності. Даний товар дійсно був зазначений як в наявності на складах, але було виявлено, що фізично товар відсутній. Також інформація на сайті оновлюється із затримкою, тому впродовж деякого часу товар показує в наявності. Просимо вибачення за таке непорозуміння.
Isolar рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач TEAM CX1 240 GB (T253X5240G0C101), Замовлення №113728

В этом магазине покупаю достаточно редко, но в моём случае было без нареканий, доставляют в сроки, возвратов не было. Рекомендую к сотрудничеству.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо за залишений відгук та за рекомендацію! Приємного Вам користування!
Dmitry Molchanov не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Електрична зубна щітка MiJia Sonic Electric Toothbrush T100 Blue, Замовлення №№396275

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Пакування - безформенний картон завернутий плівкою, тому заводська коробка товару прийшла пом'ята (щітку купляв на подарунок на Миколая, зовнішній вигляд мав значення). Заводська упакова - вскрита, на упаковці брудні сліди клею від скотчу. Колір - замовив блакитний, на упаковці вказано блакитний, по факту відправили білий. Фіскальний чек - відсутній, навіть не було накладної з номер замовлення та найменуванням придбаного товару.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Дмитро! Нам дуже прикро, що товар вам був доставлений у такому вигляді. Ми надаємо повний огляд перед покупкою на відділенні Нової пошти! Щодо фіскального чеку, інформацію прийняли до уваги і в подальшому, він буде у всіх замовленнях!
Yuriy не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Дякуємо за замовлення МОБ00379778. Вартість 3 012 грн. Ми повідомимо Вам, коли відправимо замовлення, Матрац пружинний MatroLuxe The HOME Tiffany/Тиффани 160x200, Замовлення №Моб00379778

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Термін не вказан. Самі собі придумають коли буде
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Юрій! Біля кожного товару для зручності оформлення замовлення вказані терміни доставки. Дякуємо за відгук!