Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Хотів купити: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter CHML-U42RK5

Максим не рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXF-NG

Замовив на цьому сайті кондиціонер, бо побачив акцію, що зволожувач дають в подарунок. Після замовлення мені зателефонували і сказали, що зволожувачі закінчились і чекають нову поставку на них. Як тільки вони приїдуть мені вишлють. Ні зволожувача, ні знижки замість зволожувача Я не отримав. Я розумію, що зволожувач не дорогий вони дають в подарунок, але навіщо людей обманювати рекламою?! Замовлення робив 10.05.22.
Serbaran рекомендує цей магазин
7 травня 2019

Купив: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Winner (Inverter) CH-S09FTX5

Кондиционер бомба! Доволен всем. Монтажники профи. Еще и с пылесосом приехали (так что все без пыли). Отдельная благодарность менеджеру Игорю. Подход к требованиям клиента на высшем уровне. Выбирал разные, сомневался на каком остановиться. После общения с Игорем, сомнения развеялись. Грамотно и четко проконсультировал. Спасибо. Буду Вашу компанию рекомендовать знакомым!
S Poshtoviy не рекомендує цей магазин
29 квітня 2019

Купив: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Nordic Evo NG (Inverter) CH-S09FTXN-NG

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не повідомили про особливості роботи WiFi, а саме не сумісність з 9-м андроїдом, і про не стандартний гул зовнішнього блоку кондиціонера. При монтажі пошкодили зовнішню штукатурку, поїхали і не повідомили про те. Товар поверненню не підлягає.