Johny04 не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Samsung NV68A1110RB, Духовка електрична Samsung NV68A1110RB

Замовлення прийняли, домовились про час доставки. В день доставки виявилось що ніхто нічого не відправляв. Взагалі товару в них немає, ціна та строки зовсім інші... одним словом шарашкіна контора...
DH-369 не рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Хотів купити: Пральна машина автоматична Edler EWF5014

Не удобний сайт, Спросли есть ли телеграм, сказали нету. Звоню по телефону, связь плохая , не смог продиктовать модель стиральной машини , человек психанул и бросил трубку.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня, шановний DH-369! Не дуже зрозуміло чим саме сайт нашого магазину Вам не сподобався. Проблем зі зв’язком в нашому магазині не помічено, всі номери працюють. Пральна машина автоматична Edler EWF5014 є в наявності. Також можно було зробити замовлення через сайт. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Мне не понравился сайт, что там нету ссылки на месенджер и не кликабельные номера телефона Объясняю свою проблему. Мне нужно срочно узнать наличие товара, чтобы заказать. Горит! Оформление через сайт, заберет много времени и потом еще ждать ответ в общей сложности примерно до 3х часов в худшем случае. Кому оно надо? А когда я вам позвонил, вы могли бы сказать \"а скажите код товара если сложно модель выговорить, мы ответим если в наличии\" В ответ человек бросил трубку, выключил телефон, потом связаться с ним не получилось. Я обратился в другой магазин, скинул ссылку на товар в телеграм, спросил наличие, мне ответили я скинул адрес данные и все! заказ готов! у меня ушло до 20 минут. А сколько бы времени ушло на оформление через сайт заполнять эти формы и ожидание ответа???? 2024 год
1 квітня 2024 Відповісти
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Candy CSTG 272DVET/1-9, Замовлення №35

Доброго времени суток всем! Приобрёл стиральную машинку Candy в магазине Tehnoage. Обслуживанием доволен: товар быстро отправлен, чек есть, цена соответствует заявленной. Товар был отправлен наложенным платежом с предоплатой 15%, что вполне нормально. Продавец постоянно на связи, стиральная машина в порядке, магазин рекомендую
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня шановний Олексію! Ми дуже вдячні Вам за теплі слова про нашу роботу та якість нашого обслуговування. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Ninaakademka рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch PIE631FB1E, Замовлення №9853

Не перший раз замовляю тут дуже якісний товар! Доставка може дороговата але того вартує! Швидко / якісно!
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня шановний Ninaakademka! Дуже дякуємо Вам за написання цього відгуку, бо нам дуже важливо отримувати зворотній зв`язок. Ми раді, що виконана нами робота принесла позитивні емоції. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Sashynya рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Ноутбук Dream Machines RG4050-15 Black (RG4050-15UA29), Замовлення №9809

Замовляла ноутбук на подарунок дитині,дуже любить грати в ігри.Замовляла з доставкою у місто Київ,привезли наступного дня,новий,в упаковці,гарантія від виробника,чек також був .Хочу подякувати хлопцям за гарну роботу та настрій
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня, шановний Клієнт! Дуже дякуємо вам за ваш відгук! Дякуємо, що залишили такий гарний відгук про наше обслуговування. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Макс1964 рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Electrolux EW6T4272U, Замовлення №12345

Рекомендую, загалом нормально вийшло - замовив, отримав, підключив, працює. Навіть з пересилкою вийшла добряча економія.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня шановний Макс. Дуже дякуємо за ваш гарний відгук! Обов'язково звертайтесь ще! З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
tatyana d рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Gorenje GV561D10, Посудомийна машина Gorenje GV561D10, Замовлення №Номера нет

Быстро отправили
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго ранку, шановна tatyana d! Ми вдячні за Ваш позитивний відгук і за довіру. Обов'язково звертайтесь ще! З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Виталий Анатольевич не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Варильна поверхня електрична Gorenje IT64ASC

ціни не відповідають заявленим, не має самовивозу, доплата 300 грн.
Відповідь представника «TehnoAge»
Вітаємо Вас Виталий Анатольевич! Так дійсно, ціна була помилкова, одразу її було виправлено. Не зрозуміло, за яку доплату Ви кажете. що стосується самовивозу, то тимчасово його немає. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Smereka рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №04958

Не перший раз купую в цьому магазині! Продають тільки нову техніку в заводському упакувані! Дякую за швидку і якісну доставку!
Відповідь представника «TehnoAge»
Вітаємо Smereka. Щиро дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину і рекомендацію. Користуйтесь телевізором із задоволенням. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Артём Степаненко не рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Хотів купити: Electrolux ew6t4272u

ціна сильно відрізняється
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго вечора Артем. При всій повазі до Вас, не бачимо такого замовлення в нашому магазині. Ціна на цей товар відповідає заявленній на сайті. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!