Kostiakkm не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 грудня 2023

Купив: Автономная акустическая система BIG JB300PARTY BOX, Замовлення №75848

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Не рекомендую категорично. Купив акустичну систему за 5600 грн. і одразу повернув. Не сподобалось ні як звучить, ні як працює мікрофон. Вже пішов другий тиждень як вони її отримали і не повертають кошти. При кожному зверненні розповідають різні менеджери , різні історїї . На питання , мені що звертатися с заявою ? , відповіли - можете хоч куди..
Подожди Подожди не рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Обладнення для вечірки, Замовлення №75019

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Я не рекомендую цей магазин!
Алина999 не рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Струни, Замовлення №61599

Мало того, що струни, які порекомендували, не відправили завчасно, так і надурили з поверненням коштів! Якщо повернення не відбудеться в найближчі дні, буду звертатися до поліції.
Dron Stepanshenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 листопада 2022

Купив: Генератор мыльных пузырей, Замовлення №20450492695779

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Первый музыкальный»
Вітаємо! Нам, дійсно, дуже прикро, що така ситуація мала місце бути. Ми ознайомилися з вашими запитами. Наразі, хотіли б надати коментар. Так, як деякі моменти ви забули вказати при вашому відгуку, щоб покупці мали уяву, про те що в загалі відбувалося. По перше, товар "Генератор", який ви купували ще у вересні 2021 мав гарантійний термін 12 місяців, ви звернулися до нас з претензіями через одинадцять місяців і повідомили нам про те, що "лопасть" на генераторі відламана і замітили тільки зараз, та хочете, що ми її замінили так, як, гарантійний строк ще не сплинув. Стосовно цього ми Вам повідомили, що це не є гарантійним обов'язком, тому, що Ви отримали товар без ніяких претензій і через 11 місяців Ви хочете отримати гарантійні зобов'язання по заміні деталі. Через те, що це не є гарантійним зобов'язанням, ми повідомили Вам, що заміна деталі буде платна, у розмірі 655 гривень згідно з офіційного сервісного висновку. Ми пішли Вам на зустріч, сплатили ремонт вашого обладнання за рахунок компанії. На жаль ми не встановлюємо ціну на ремонти та діагностику обладнання, а також в нас немає змоги фіксувати ціни товарів на декілька років вперед, роздрібні ціни нам встановлює постачальник, оскільки всі імпортні товари залежать від курсу, то ціни змінюються при кожному коливанні іноземної валюти. По друге, переслухавши всі розмови Ви нас ставили перед фактом, зробили наступне замовлення ми Вам відправили з післяплатою, після чого ви його не забирали та казали, що не будете забирати поки не зробите генератор бульбашок який знаходився в сервісі. Ми ж то зробили його, та ще й за власні кошти, но товар так і по іншому замовленні не був забраний. Зі слів клієнта, що ціна вже впала, зробіть зміни в сумі відправки, то тоді я заберу! Постачальник дійсно через декілька днів змінив ціни та товар став дешевше, але вибачте, на момент відправки ціни фіксуються, а не через п'ять днів. Тобто, клієнту наводили приклад, що якщо ми відправили товар, а на наступний день він став дорожчий, то клієнт мав доплатити?!))) На що Ви були б не згодні. Далі, Ви робите замовлення на декілька товарів, загальною сумою як Ви вказали, но ми не можемо Вам більше відправити товар без передплати, хоча б доставки, бо судячи з вашої поведінки є гарантії, що товар ви не заберете, він просто прокатається в обидва боки, тому менеджер Вам мусив повідомити про передплату. Дуже прикро що так сталося, але потрібно поважати не тільки себе, а й навколишніх. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю! У разі виникнення будь-яких питань, наша служба підтримки завжди буде рада допомогти. Гарного вечора!
Здравствуйте, 1 музыкальный гипермаркет исправил всё описанные выше недочёты. Ремонт генератора мыльных пузырей был выполнен за счёт магазина, ко мне спустя месяц приехал генератор мыльных пузырей в исправном состоянии, без оплаты за ремонтные работы. Отдельное спасибо за то, что выполнили эти работы, спустя 6 месячного срока гарантии на прибор. Хотя было видно, что прибором никто весь этот срок не пользовался, так как была активная фаза войны в Харькове в тот период. Гобо прожектор я больше не заказывал. Но после ремонта генератора мыльных пузырей я заказывал ещё 4 раза в этом магазине световое оборудование на общую сумму более 65.000 грн. и не было никаких проблем. В одной из ламп во время транспортировки новой почтой было разбито лицевое стекло, но сам ультрафиолетовый светильник работал. Магазин выслал бесплатно новое стекло к этому светильнику. Я заменил, сейчас всё нормально работает. Вчера заказал ещё новых образцов на 10500 грн. Жду новый заказ. Всем удачных покупок.
21 грудня 2022 Відповісти
Валерия Исичко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 січня 2022

Купив: Зеркальный шар Mirror Ball (50 см.), Мотор для зеркального шара Mirror Ball (50-70 см.), Замовлення №47517

Заказывала на подарок Зеркальный Шар, который по итогу не подошел. Связалась с представителями и получила отказ на возврат без обьяснения причины. 14 дней не прошло, товар не вскрывался. Меня даже не спросили о состоянии товара и наличии чека, просто отказали. Написала официальное письмо, жду ответа. Планирую обращаться в общество защиты прав потребителей, если вопрос не решат в кратчайшие сроки. Магазин крайне не рекомендую!
Відповідь представника «Первый музыкальный»
Валерія, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, а також приносимо вибачення за спричинені незручності. З Вами зв’яжеться менеджер по роботі з клієнтами, щоб вирішити усі ваші питання. Чекайте будь-ласка дзвінка у найближчий робочий час. Сподіваємось на розуміння. З Повагою, Перший музичний гіпермаркет
ddk78ddk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 листопада 2021

Купив: EMCORE Автономная акустическая система TMG ORIGINAL QS2808 (BT+1MIC+USB+FM), Замовлення №43410

Колонку планувалося використовувати з єдиною метою - підсиляння голосу. Але у цьому якраз і була проблема - звук з мікрофона мав такий собі "ефект еха/луни/повтору", який не можливо відключити. Відправив після спілкування з консультантом не повернення - отримав відмову. Мотивація - розірвана плівка упаковки. Не рекомендую. P.S. Після цього відгуку (не знаю, чи внаслідок, чи після) гроші повернули. Тобто, реагують.
Відповідь представника «Первый музыкальный»
Доброго дня. Дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Товар прийняли на повернення, кошти були повернуті покупцю. Дана модель колонки дійсно не має відключення функції "Реверберації". Було прийнято рішення повернути навіть з пошкодженою первинною упаковкою. Вибачте, будь ласка, за незручності.
Александр Фёдоров рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Купив: синтезатор KORG PA1000

Доставка пришла уже через день, коробка была качественно упакована. Инструкция по эксплуатации и гарантия внутри.
Дмитрий Ковальский рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: ушные мониторы mackie

Заказывал в этом магазине ушные мониторы mackie и радиосистему п.м takstar. Доволен, так как взял со скидкой, проконсультировали, отправили в тот же день.
Дмитрий Бровун не рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Хотів купити: Комбоусилитель для электрогитары CORT CM15R (BK)

Сделал заказ в этом магазине, но прошло 11 дней, а отправке заказа я так и не дождался, пришлось отказаться от заказа! С менеджерами созванивался, но мне всегда вежливо отвечали что заказ перемещается с магазина на склад и отправка ожидается в течении 1-2 дня, но как написал в начале отправки я, так и не дождался!
Елена Богуцкая рекомендує цей магазин
19 липня 2021

Купив: Акустическая гитара CORT AD810(OP) и ремень для гитары MAXTONE GSTO1

Неделю назад приобрела в данном магазине акустическую гитару для себя! В подарок к гитаре был ремень Макстон со шнуром для крепления на гриф, что очень порадовало. Товаром довольна, изъянов не обнаружила, все пришло целое.