Kateryna S рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Витяжка кухонна телескопічна Franke, Замовлення №20220806

Обрала магазин AXM, оскільки ціна на потрібний товар була однією з найнижчих. Мені перетелефонували, проконсультували, відповіли на питання. Приємно вражена ставленням до покупців. Товар відправили в день оплати, перед відправкою перевірили та прислали в месенджер фотозвіт. Незважаючи на те, що магазин в Харкові, де зараз непросто, працюють чітко. Дякую за сервіс! З такими людьми ми переможемо!
OlgaKir рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Посудомийна машина, Замовлення №ЧА20220729-01

Потрібна була посудомийна машина, менеджер професійно, дружелюбно та уважно проконсультував, організував відправку, все на найвищому рівні!. Ціни дуже привабливі, ще й знижку змогли зробити! Найкращі враження, щиро рекомендую цей сайт.
Яна Капусник рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Oppo Enco Free2

Решила написать отзыв после длительного использования товара. Итак.. заказывала более полугода назад беспроводные наушники. Менеджер показал себя как истинный профессионал своего дела. Быстро подсказал какие мне могут понравится под мои предпочтения. В течении недели я уже забрала наушники и ими пользовалась. Как вы поняли, обработка и доставка - быстрая Спасибо магазину за хороший сервис!