Діма рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Black (010-02805-13/03/74), Замовлення №20549

Вражаючий сервіс! Продавці не лише допомагають вибрати продукт, а й надають корисні поради з його використання.
Віталій рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Prussian Blue/Rich Copper (408215-01), Замовлення №20543

Професійні продавці, які завжди готові допомогти, і широкий асортимент товарів роблять його моїм улюбленим місцем
Відповідь представника «AppleFun»
Віталій, дякую за відгук і ваш час. Будем раді бачити у нас ще.
Денис Демидов рекомендує цей магазин
18 квітня 2024 На модерації

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02804-00/01/53), Замовлення №20534

Один з кращих магазинів , в яких мені доводилося бути! Продавці не нав'язують зайві товари, але завжди поруч, коли потрібна їх допомога. Завдяки регулярним акціям можна значно заощадити.
Ekaterina Andreeva рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 512GB Midnight (MLQC3), Замовлення №20531

Надзвичайно задоволена! Дякую за швидку та зручну доставку. Ваш магазин – зразок для наслідування!
Відповідь представника «AppleFun»
Ekaterina Andreeva, дякуєм за відгук. Звертайтесь, будем раді допомогти.
Вячеслав Орел рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Prussian Blue/Rich Copper (408215-01), Замовлення №20523

Чудовий магазин і чудовий сервіс! Рекомендую всім, хто шукає якісні товари та швидку доставку.
Відповідь представника «AppleFun»
Вдячні за ваш час та відгук.
Микола рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №20504

Дуже задоволені якістю обслуговування і швидкістю доставки
Відповідь представника «AppleFun»
Добрий день. Звертайтесь до нас ще.
Марина рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD82), Замовлення №20462

Усе було організовано чітко та ефективно, інформація подавалася доступно та зрозуміло
Відповідь представника «AppleFun»
Добрий день. Раді що вам сподобалось.
Анатолій Тимофєєв рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02803-10/11), Замовлення №20454

Атмосфера та обслуговування тут настільки чудові, що не хочеться виходити! Всім рекомендую без винятку.
Відповідь представника «AppleFun»
Ну дуже вдячні за такий відгук. Приємного користування гарним годинником.
Микола рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02803-10/11), Замовлення №20430

Отримав своє замовлення дуже швидко, і товар виявився навіть кращим, ніж я сподівався. Дякую за чудову роботу!
Відповідь представника «AppleFun»
Це добре! Дякуєм за відгук. Приємного користування.
Anna рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02805-12/02/64), Замовлення №20420

Простота в навігації по сайту дозволила швидко знайти потрібний товар. Ціни конкурентоспроможні, а акції та знижки роблять покупки ще приємнішими.
Відповідь представника «AppleFun»
Раді що вам все сподобалось. За відгук окрема подяка)