olga_133 рекомендує цей магазин
5 червня 2020

Купив: Рюкзак Osprey Hikelite 26 (009.1724), Замовлення №295

Чергова вдала покупка в цьому магазині. Дякую за швидку обробку замовлення та відправку, а також за приємний сюрприз)
al_yakov рекомендує цей магазин
3 лютого 2020

Купив: Рюкзак міський Deuter Gigant / black (80424 7000)

Купую в даному магазині не вперше. Завжди задоволений швидкістю виконання замовлення та якістю товару. Приємно, що можна замовити деякі товари, яких навіть немає на сайті.
Alex_Y рекомендує цей магазин
29 січня 2020

Купив: ФОНАРИК PETZL ACTIK, Замовлення №20450195726

Не сподобалося: замовлення через корзину

Оригинальный ACTIK 2020 года) светит очень хорошо) использую вместе с перезаряжаемым акумом от PETZL) Покупкой доволен.
Відповідь представника «RUHANKA»
Вдячні за відгук і високу оцінку! Раді Вам у Руханці. Нехай щастить!
Di Di рекомендує цей магазин
27 січня 2020

Купив: Рюкзак туристичний Deuter Aircontact 75 + 10 / midnight-navy (3320719-3365)

Приємний, професійний колектив магазину, швидке підтвердження замовлення. Офіційний представник дойтеру. Рекомендую!
Відповідь представника «RUHANKA»
Вдячні за високу оцінку і відгук! Раді Вам в Руханці, яскравих подорожей!
Екатерина Петрусевич рекомендує цей магазин
23 січня 2020

Купив: Пальник + каструля Jetboil Flash

Товар был в наличии, качество хорошее. Дополнительно помогли подобрать рюкзак и балон.
Vanya Prymachok рекомендує цей магазин
10 вересня 2019

Купив: Пальник + каструля Jetboil MicroMo Cooking System / Carbon (MCMOCBN), Замовлення №4514

Однозначно рекомендую даний магазин, приємні ціни, ввічлива і професійна консультація та корисні поради при виборі спорядження.
Представник магазину «RUHANKA»
26 січня 2020 Відповісти