zav рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Решітка для ковбаси для м\'ясорубки NR5 Zelmer \\ Bosch D=54mm, Замовлення №876332

Під замовлення. Без нарікань.
Ирина Ирина рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Кільце зажимноє на аквафільтр, Замовлення №860580

Чудовий магазин, дуже швидке відвантаження та доставка. Замовляла запчастину на пилосос Томас. В сервісах свого міста не знайшла. Товар ідеально підійшов до пилососа. Дякую! Якщо треба буде, обов'язково звернуся ще.
Александр Погорелов рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Плата управління для пральної машини Gorenje LP/1-UM PS-15/54-A2-08-7 672915, Замовлення №856977

Дякую! Допомогли зробити калібровки плати управління пральної машини.
maximusmaxx рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Атлант 301543105800 490x100mm, Замовлення №856530

Все, супер.
Александр Линник рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Насадка (капучинатор) панарелло для кавомашини DeLonghi 5513270219, Замовлення №782486

Найсучашніший та надзручний магазин для замовлення аксесуарів та запчастин Пошук сумістних деталей за моделлю, зрозумілий навіть дитині, інтерфейс, та оперативний сервіс. Дуже дякую за те, що ви є! Врятували нашу кавоварку
styleUA рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Привод відра для хлібопічки Panasonic ADE97A107, Замовлення №838795

Не забарилися з відправкою. Дякую За чек не памятаю(( пакування викинули Але на разі він нам не потрібен, адже оплата на рах. ФОПа))
Assiszoom не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Блендерна ніжка (насадка) для блендера Bosch 00653480, Блендерная ніжка 657258, Замовлення №839261

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Serhii Antonchyk рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Комплект фільтрів для пилососу Zelmar, Замовлення №834672

Дякую за чудовий сервіс та оперативність!
Сергій рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Фільтри для пилососу Electrolux, Замовлення №834182

Олег Дмитриев рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Люк для пральної машини Ariston C00510041, Замовлення №826679

Чудовий магазин з професійним і доброзичливим персоналом, Дуже відповідально поставились до замовлення. Без зайвого "напарювання". Щиро дякую!