Відгуки TimeSport | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин TimeSport

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
7.5 з 10
Вибрані 78 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

6.7
7.6
7.5

• Вчора

Ціна не відповідала заявленій на сайті, а також продавці просили внести передплату, яка не передбачена умовами доставки за накладеним платежем

Відпарювач Zelmer ZGS1700

• 22 червня 2022 р.

Товара в наличии нет нужно ждать минимум 10 рабочих дней ( две недели если по простому) с непонятного центрального склада , хотя на сайте написано , что в наличии . Стоимость на сайте от той , что выставили в счете отличается . Счета выставили аж два с промежутком в 20 минут . Цена во втором стала еще выше чем в первом . Счета выставляются не на юр лицо , а на ФОП . На просьбу выслать договор купли продажи , ответили : Стосовно договору відправляйте Ваш зразок , ми розглянемо

RoboRock Vacuum Cleaner S7 White / HOBOT Technology 2S

• 18 червня 2022 р.

Товар відповідав вказаному на сайті, прийшов швидко

Відповідь представника «TimeSport»

Дякуємо за оцінку нашого магазину!

Panasonic RF - 2400EE9

• 18 червня 2022 р.

Ціна дешевша чим у конкурентів манить і насторожує одночасно, а коли просять ще 10% передплати, еге думаєш ти не на того натрапили. Зробив замовлення на сайті хвилин через 15-20 зателефонував приемний дівочий голос, обсудили деталі і тут бац передплата 10%, я зразу задню. Дівчина тактовно привела аргументи і я погодився, невже думаю не зможу повернути передплату? Рахунок. Вайбер. Повідомлення.... Аж потім почав читати відгуки про магазин, бо до цього глянув тільки рейтинг і він мене влаштовував. розгорнути

Відповідь представника «TimeSport»

Сергію, щиро вдячні за Ваш відгук. Співпраця з Вами також залишила у нас лише позитивні емоції. Хай товар служить якнайдовше. Мирного неба над головою! З повагою, інтернет-магазин TimeSpor

CASO FastVac 500

• 17 червня 2022 р.

Відповідь представника «TimeSport»

Дякуємо за оцінку нашого магазину!

Номер замовлення: 196237630
блендер Braun MultiQuick 9 MQ 9125 XS

Все сподобалось. Рекомендую!

Відповідь представника «TimeSport»

Каміло, дякуємо за відгук та рекомендації. Приємного користування та миру!

Номер замовлення: 196237636
Навушники з мікрофоном JABRA Elite 45e

• 16 червня 2022 р.

Дякую магазину за добре виконану роботу!Мікрохвильовкою задоволена, відправили трішки із затримкою, але розумію, що це на даний момент нормально. Тому я рекомендую цей магазин за хорошу ціну та відмінну якість!

Відповідь представника «TimeSport»

Марто, щиро вдячні за залишений відгук та розуміння. Приємного користування. Будемо раді подальшій співпраці з Вами! З повагою, інтернет-магазин TimeSport.

Мікрохвильова піч SAMSUNG GE83M Inox

• 16 червня 2022 р.

Бракований товар. Звернувся до магазина що з цим робити, а у відповідь отримую загальні фрази від магазину, просто знімають з себе відповідальність. Таке враження що взагалі не вникають з чим в мене проблема.
Не рекомендую купувати тут. Якщо ваш товар виявиться бракованим - на підтримку магазина взагалі розраховувати неварто.

Тример сам по собі рандомно іноді показує 0% батареї і не включається. Заряджав до повного заряду, тестував. Ніяких залежностей немає, просто іноді тример перестає розгорнути

Відповідь представника «TimeSport»

Шановний Максиме! Дякуємо за Ваш відгук.
Проаналізувавши історію Вашого замовлення та комунікації з менеджерами, ситуація насправді не така, як Ви описали у відгуку.
Ваші аргументи просто вирвані з контексту переписки.
Ми працюємо лише з новим товаром. Звичайно можуть бути випадки заводського браку, адже ми не перевіряємо кожен товар у використанні перед відправкою. Для цього кожен клієнт має право повернення протягом 14 днів, або в подальшому безкоштовне гарантійне обслуговування на 2 розгорнути

Номер замовлення: 20450548886109
phillips one blade

• 16 червня 2022 р.

Хороший магазин, великий вибір, приємні ціни та продавці. Швидко зв‘язались та оформили замовлення. Товар прийшов у вказані терміни. Все сподобалось

Відповідь представника «TimeSport»

Наталія, дякуємо за залишений відгук. Приємного користування. Будемо раді подальшій співпраці з Вами! З повагою, інтернет-магазин TimeSport.

Номер замовлення: 196548333
Пароочиститель для одежды TCL HS03

• 14 червня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Замовив камеру у цьому магазині, довірився і не став перевіряти на почті. Подивившись дома що мені прийшло, я був шокований. Коробка явно вже відкривалась, в коробці пилюка і волосся, хоча товар продається як новий запакований. Жах, відтепер я буду перевіряти всі посилки на почті від подібних магазинів. Сама камера робоча, повертати немає часу, але довіра до конкретно цього магазином в мене зіпсована тотально. Так що перевіряйте усі товари на почті, щоб вам так само не прислали БУ під виглядом розгорнути

Відповідь представника «TimeSport»

Нам дуже шкода, що склалась така ситуація. Що б не виникало таких неприємностей, ми просимо клієнтів завжди оглядати товар перед отриманням його на пошті, цю інформацію також було вказано в смс повідомлення з номером ТТН, яке Ви від нас отримали. Адже в нашому асортименті лише новий та оригінальний товар, який ми відправляємо до клієнта запакованим. Єдине, за що ми не несемо відповідальності, це діяльність служби доставки, саме тому, Ви і отримуєте від нас прохання огляду товару перед його розгорнути

Веб-камера Razer Kiyo X (RZ19-04170100-R3U1, RZ19-04170100-R3M1)