Ігор рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Корпус CK560 Black (R-CK560-BKAAE4-G-1), Блок живлення Toughpower GF3 1000W Gold TT Premium Edition (PS-TPD-1000FNFAGE-4), Замовлення №274521163

Придбав блок живлення та корпус. Замовлення доставлене швидко, товар в порядку та відповідає заявленим характеристикам.
Відповідь представника «TimeSport»
Ми вдячні Вам за приємний відгук та за те, що Ви обираєте наш Інтернет-магазин. Приємного користування та гарного дня!
CHE-CH рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: BOSCH MFW3X18W, Замовлення №217307

Заказав Мясорубкуу BOSCH MFW3X18W. Вислали в той же день, все пройшло добре. Рекомендую і магазин і м'ясорубку!
Відповідь представника «TimeSport»
Вдячні за Ваш відгук та рекомендації. Хай товар служить якнайдовше! З повагою, інтернет-магазин TimeSport.
Vladislav Turchin рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Корпус North Chalk White TGC (FD-C-NOR1C-04), Замовлення №278580428

Все отлично, привезли корпус довольно быстро. Рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо за фото, Владиславе! Нам приємно, що покупка у нашому магазині залишила у Вас масу позитивних вражень. Будемо раді бачити Вас знову!
Роман рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0) (378453, 378453), Замовлення №210 095

Покупкою повністю задоволений. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «TimeSport»
Романе, вдячні за залишений відгук та рекомендацію! Бажаємо приємного користування та мирного неба над головою.
Maryna P рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №207 842

Задоволена як товаром, так і обслуговуванням. Все дуже добре працює і є гарантія. Дякую!
Відповідь представника «TimeSport»
Марино, дякуємо за відгук! Приємно, що у Вас залишились позитивні враження від покупки. Нехай товар служить Вам якнайдовше. Мирного неба над головою!
Oleh Polisan рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-M40X, Замовлення №278089217

Замовив у неділю, передзвонили на наступний день, підтвердили замовлення і відправили в цей самий день, що дало змогу отримати товар уже у вівторок. Рекомендую магазин
Відповідь представника «TimeSport»
Щиро вдячні за залишений відгук! Бажаємо приємного користування та мирного неба над головою!
Макс Кравців рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо EC 685.W, Замовлення №211266

Все пройшло якісно та швидко Задоволений покупкою! Менеджер дуже допоміг з підбором товару. Рекомендую
Відповідь представника «TimeSport»
Максиме, ми дякуємо Вам за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені покупкою. Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного та приємного дня!
Serhii_777 рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Монітор 27M1F5500P/00, Замовлення №209262

Добрий день, рекомендую! Все чітко і швидко!
Павло Чамата рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Радіоприймач TAR2506/12, Замовлення №275578788

Задоволений співпрацею. Замовлення відправили швидко, товар якісний. Менеджер допоміг підібрати потрібну модель, за гарною ціною. Вже користуюсь приймачем, якість відмінна.
Oleg999 рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Відпарювач DT8270, Замовлення №274376895

Товар в наявності, найдешевша ціна по Україні. Швидко відправили , по телефону все що потрібно уточнили та повідомили. Товар дуже якісний. Рекомендую!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо за залишений відгук. Ми цінуємо Вашу думку і будемо продовжувати працювати над тим, щоб пропонувати нашим клієнтам найкращий рівень обслуговування. З повагою, інтернет-магазин TimeSport.