Киричук Роман рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ Green Cell UPS05 (2000VA/1200W), Замовлення №271661348

Мені усе сподобалося, магазин супер ( купую не вперше у них). Менеджери ввічливі та якісний товар
Відповідь представника «TimeSport»
Вдячні за залишений відгук та будемо раді бачити Вас знову. Нехай товар служить якнайдовше. Гарного та спокійного дня!
Rostislav Lavrenov не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Осушувач повітря berdsen bd-521 210

Замовляв даний товар, оплатив за вказаною ціною через ... оплату, зателефонували,уточнили що ціна актуальна, а через сутки часу написали на вайбер що ціна на 1794 грн вища ! Не рекомендую даний магазин!!!
Відповідь представника «TimeSport»
Ростиславе, перепрошуємо за незручності! На момент оформлення замовлення цей товар йшов "під замовлення", дійсно постачальник анулював замовлення через відсутність товару. Щоб виконати Ваше замовлення, наші працівники повинні були б замовити товар в іншого постачальника за збільшеною ціною, або переглянути альтернативний варіант. На жаль, співпрацювати Ви відмовилися. Гарного та спокійного дня!
Євгеній Віталійович рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud III Black (727A8AA) , Замовлення №272638654

Була одна з найменших цін, відправили швидко, повністю задоволений
Відповідь представника «TimeSport»
Євгене, вдячні за залишений відгук! Бажаємо приємного користування та мирного неба над головою!
Євген Шапаренко рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Радіоприймач Panasonic RF-2400EE9, Замовлення №269631636

Купував на подарунок, допомогли обрати модель та відправили вчасно. Рекомендую магазин
Відповідь представника «TimeSport»
Євгене, дякуємо за оцінку роботи. Чекаємо знову на Ваші замовлення! З повагою, інтернет-магазин TimeSport.
Сергій Волощенко рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Partybox Encore (JBLPBENCORE1MICEP), Замовлення №198431

Звязалися дуже швидко. Доставка у визначений термін. На іншому магазині заявили, шо таких колонок більше не виробляється
Відповідь представника «TimeSport»
Сергію, вдячні за залишений відгук! Бажаємо приємного користування та будемо раді бачити Вас знову. Мирного неба над головою!
Елена Кирпа рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M, Замовлення №266471621

Перетелефонували, все уточнили і обговорили. Відправили вчасно. З ціною все добре. Пакування відмінне. Я задоволена на всі 100%. Дякую.
Відповідь представника «TimeSport»
Олено, вдячні за оцінку роботи нашого магазину! Будемо завжди раді Вашим новим замовленням! З повагою, інтернет-магазин TimeSpotr!
Voytyuk рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Bosch TAS1104, Замовлення №263715565

Рекомендую! Швидко відправили, приємний менеджер. Загальне враження 5/5.
Представник магазину «TimeSport»
Щиро дякуємо за схвальний відгук! Нехай товар прослужить якнайдовше. Ми з радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
24 листопада 2023 Відповісти
Nazar Pikuta рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Соковитискач шнековий MPM BSO-01M, Замовлення №194174

Дякую, дружина задоволена подарунком на 100%. Обслуговування супер. Все чітко і швидко.
Відповідь представника «TimeSport»
Щиро дякуємо за Ваш відгук. Ми завжди стараємось залишити найпозитивніше враження від співпраці. Будемо з нетерпінням очікувати Ваших замовлень.
Vlad Bogdan рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Корпус be quiet! SILENT BASE 802 White (BG040), Замовлення №264619250

Чудовий магазин, відправили на наступний день після замовлення, можу рекомендувати)
Відповідь представника «TimeSport»
Владиславе, ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Катерина Золотницька рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Машинка для стрижки Philips Hairclipper series 9000 HC9420/15, Замовлення №262535895

Якістю товару та сервісом цілком задоволена
Відповідь представника «TimeSport»
Катерино, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Бажаємо, щоб техніка була надійним помічником у роботі. Ми з радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!