Тарас Нащоцький рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №256937763

Магазин з впевненістю можу рекомендувати! Отримав гриль за два робочі дні. Окрема подяка менеджеру, яка допомогла з вибором та надала додаткові фото за вимогою. Впевнений наша співпраця надовго)
Відповідь представника «TimeSport»
Тарасе, ми дякуємо Вам за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені покупкою. Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного та приємного дня!
mlilac рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Корпус Fractal Design Torrent Compact Black TG Dark Tint (FD-C-TOR1C-01), Корпус Fractal Design Torrent Compact Black TG Dark Tint (FD-C-TOR1C-01), Замовлення №255749247

Роботою магазину більш ніж задоволена. Сподобалось, що не приховують того факту, що товари возять з Польщі (звідси і ціни набагато нижчі за інші магазини) Після оформлення замовлення зв'язалися швико, одразу озвучили термін відправки, який виявився навіть меншим, ніж було вказано на сайті магазину. Відправили вчасно, товар прийшов новий, у повній комплектації. Покупкою задоволена, буду купувати тут ще
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо Вам, за схвальний відгук та поставлену оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. Неодмінно готові виконати наступне замовлення! Гарного та спокійного дня.
Лина Штефан рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Миючий Пилосос Bosch AguaWashsClean, Замовлення №15175910

Чудовий магазин! Покупкою дуже задоволена,хоча й були сумніви! Дякую!
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо за поставлену оцінку! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Василина Гапонюк рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Мультимедійна акустика Logitech Z623 (980-000403), Замовлення №256297896

Рекомендую і всім раджу купувати саме тут! Магазин хороший, працівники ввічливі, товар якісний!
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо Вам за схвальний відгук та рекомендації! Робимо усе можливе, щоб клієнти залишалися задоволені після співпраці з нами. Бажаємо вдалих покупок!
Марік Яськів рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Відпарювач Grundig ST 7950, Замовлення №15174522

Рекомендую даний магазин і модель відпарювача 10 із 10.
Ілона Красюн рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Парова камера для хот догів Sencor SHM 4220, Замовлення №250823448

Гарна робота, дякую!
Відповідь представника «TimeSport»
Ілоно, дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Не забувайте завітати до нашого інтернет-магазину TimeSport та отримати порцію класного настрою. Бажаємо приємного користування!
Лідія Бігук рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Машинка для стрижки Braun Series, Замовлення №250163248

Машинку купувала на подарунок, робила замовлення завчасно. Скинула передоплату, решту сплатила на пошті.
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо Вам, Лідіє, за схвальний відгук та поставлену оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. Неодмінно готові виконати наступне замовлення!
Стефанія Кайдаш рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном PDP LVL 50 Black , Замовлення №250165370

Отримала, все добре. Товар цілий і запакований. Буду пробувати у використанні))
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, ми дякуємо Вам за схвальний відгук! З радістю готові виконати наступне замовлення. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Jacob1337 рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Електрокоса Stiga SBC 500 AE (278200008/ІЕ1), Замовлення №164754

Магазином задоволений. Хоч доставка і зайняла досить тривалий час. Проте не скаржусь, бо даний магазин виявився єдиним в Україні, де є наявності тример Stiga SBC 500ae (не плутати з GT500e з щітковим двигуном) Тож магазин рекомендую і Stiga теж рекомендую! Хороша техніка. Всім вдалих покупок!
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Бажаємо, щоб техніка була надійним помічником у роботі. Ми з радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Юрий Вольский рекомендує цей магазин
13 липня 2023