Станислав Дема рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Компактний портативний програвач Sony 4GB Black (NWWS623B.CEW) Детальніше: https://timesport.com.ua/, Замовлення №152946

все добре, покупкою задоволений
Відповідь представника «TimeSport»
Станіславе, дякуємо Вам за схвальний відгук! З радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport.
Sergey_maloi рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Електром\'ясорубка Proficook PC-FW 1172, Замовлення №237246925

Відповідь представника «TimeSport»
Сергію, дякуємо за поставлену оцінку! З радістю виконаємо наступне замовлення. Бажаємо мирного дня.
Надя05 рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Обігрівач Noveen, Замовлення №236922573

Дякую за чудовий товар, все працює. Менеджери супер! Дуже приємні у спілкуванні
Відповідь представника «TimeSport»
Надіє, щиро дякуємо за схвальний відгук! Нам також було приємно співпрацювати з Вами. За якісним товаром з найнижчими цінами звертайтеся в інтернет-магазин TimeSport!
Helene777 рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Маршрутизатор (роутер) TP-Link ER605 (TL-R605), Роутер TP-LINK TL-R605, Замовлення №236813575

Все документы в порядке! Всё работает! Буду рекомендовать магазин друзьям! Самые адекватные цены!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо, що оцінили якість нашої роботи! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Неодмінно виконаємо наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Андрій Петровичів рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Крісло для геймера Huzaro Combat 5.0 Gray, Замовлення №15149822

Товар відповідає опису та інформації, наданої особисто по телефону. Після оформлення замовлення передзвонили протягом 2-х годин, замовлення прибуло на день раніше обумовленого терміну доставки. Спасибі за обслуговування.
Відповідь представника «TimeSport»
Андрію, дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Докладаємо усі зусилля, щоб виконати замовлення вчасно. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Диана Тимчишин рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 510BT White (JBLT510BTWHT), Замовлення №233193759

Відповідь представника «TimeSport»
Діано, дякуємо за поставлену оцінку! З радістю виконаємо наступне замовлення. Бережіть себе!
Діанна рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Набір для фондю Unold, Замовлення №233697012

Дуже задоволена покупкою , все якісно ,та відповідає своїм цінам
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо Вам за залишений відгук! Неодмінно чекатимемо на Ваше повернення до нашого інтернет-магазину. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Olenamatv рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Комп\'ютерне крісло для геймера Diablo Chairs X-, Замовлення №232176611

Крісло чудове, дуже зручне. все було дуже швидко, якісно та надійно. Планую купувати ще
Відповідь представника «TimeSport»
Олено, ми вдячні за позитивний відгук! Раді, що Вам підійшов товар. Неодмінно виконаємо наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Zoryanakhas рекомендує цей магазин
12 березня 2023

Купив: Навушники JVC HA-S180B Black, Замовлення №231630758

Чудовий магазин, адже консультанти дали відповіді на всі мої запитання. Товар повністю відповідає опису. Навушники JVC HA-S180B Black працюють дуже добре, звук чіткий. Вже не вперше купую саме в цьому магазині і хочу щиро порадити його. Дякую за чудовий товар та гарне обслуговування!
Відповідь представника «TimeSport»
Зоряно, наша команда щиро дякує за поставлену оцінку та схвальний відгук! Завжди раді надати допомогу нашим клієнтам, аби вони не помилилися при виборі товару. З нетерпінням чекаємо від Вас нового замовлення!
Ніяк рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Настільна плита Rawanson, Замовлення №231469400

Замовляла плиту rawenson,дуже зручна,така як в описі,менеджери знають свою працю,привітні терплячі, відповіли на всі питання
Відповідь представника «TimeSport»
Щиро дякуємо, шановний клієнте, за позитивний відгук! ! Дуже раді, що Ви задоволені не тільки покупкою, а і процесом обслуговування. Це для нас найцінніше. Бажаємо мирного та спокійного дня!