Толик Герасимюк рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Настільна плита Ravanson HP-7020S, Замовлення №231564334

Дякую за товар! Все добре, немає жодних нарікань. Так як замовляв настільну плиту, то упакування було надійне, нічого не побилилося.
Відповідь представника «TimeSport»
Анатолію, щиро дякуємо за позитивний відгук! Бажаємо приємного користування, нехай товар прослужить якнайдовше. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Дарина11 рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Графічний планшет Huion H1161, Замовлення №227097921

Товар було отримано швидко,у визначені терміни,без пошкоджень. Менеджери допомогли у виборі та були вічливими до мене. Я задоволена покупкою.
Відповідь представника «TimeSport»
Дарино, ми дякуємо за поставлену оцінку та позитивний відгук! Чудово, що у Вас склалися лише позитивні враження про наш інтернет-магазин. Обов'язково звертайтеся до нас ще. Бажаємо приємних та вдалих покупок!
Vlados777 рекомендує цей магазин

Купив: Корпус AeroCool Wave v1, Замовлення №229131198

Дуже задоволений покупкою, магазин - надійний, товар - якісний! Рекомендую
Відповідь представника «TimeSport»
Вітаємо! Шановний клієнте, дякуємо за позитивний відгук про нашу роботу. Будемо раді виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Tatyana123454321 рекомендує цей магазин

Купив: Електроковдра Mesko MS 7420, Замовлення №229496870

Замовляла електронну ковдру. Дуже задоволена, вчасно доставили товар. Завжди були на зв‘язку.
Відповідь представника «TimeSport»
Тетяно, дякуємо, що оцінили якість нашої роботи! Залишайтеся разом з інтернет-магазином TimeSport. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Valentyn Lukashuk рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Витяжка Т-подібна Samsung NK24M5070FS Детальніше: https://timesport.com.ua/ua/p1095007042-vytyazhka-, Замовлення №285999

Покупкою задоволений, приємно було спілкуватись з менеджером, дякую )
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо за поставлену оцінку! Нам також було приємно співпрацювати з Вами! Бажаємо мирного дня.
Дмитро96 рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 4 TB, Замовлення №229535081

Отримав замовлення через 6 днів, думав буде трошки раніше але продавець попереджав про терміни. Товаром задоволений, для роботи дуже підійшов. Тому можу рекомендувати.
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо, що оцінили якість нашої роботи! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо приємних покупок з інтернет-магазином TimeSport!
Марія Синьовська рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Графічний планшет Huion Inspiroy Dial Q620M, Замовлення №229506696

Дякую, замовлення отримала. Все сподобалося. Рекомендую!
Відповідь представника «TimeSport»
Маріє, дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого та приємного користування. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
Анастасия Мазко рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Блок живлення Adata Reactor Core 650W, Замовлення №229261908

Дякую за замовлення та швидку відправку. Протягом усього часу продавець надавав консультацію. Буду замовляти ще
Відповідь представника «TimeSport»
Анастасіє, щиро дякуємо за схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Nazarii.Yar рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: 229260257, Апарат для пакування ProfiCook PC-VK 1146, Замовлення №229260257

Все чудово, замвлегня прийшло вчасно, вічливий персонал, рекомендую до покупок .
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за позитивний відгук! Нам також було приємно співпрацювати з Вами. Нехай товар стане корисним у роботі. З повагою інтернет-магазин TimeSport!
yuli_kravchuk04 рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Вебкамера, Камера, Замовлення №227774344

Дуже сподобалося обслуговування) Хороший та ввічливий продавець і товар дуже якісний Повністю задоволенна
Відповідь представника «TimeSport»
Шановний клієнте, дякуємо, що оцінили якість нашої роботи! Будемо раді майбутній співпраці. З повагою інтернет-магазин TimeSport!