Tim Kay рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Розумний світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C 598mm 50W 2700-6500K Wi-Fi/BLE (YLXD013-C), Подвійний зарядний пристрій Акумулятор 2 шт. GoPro Dual Battery Charger + battery Enduro 2 pcs for HERO11/10/9 (ADDBD-211), Геймерський ігровий стіл Huzaro Hero 6.0 black, Замовлення №286688245, 282589639, 278

Відповідь представника «Сафік»
Дякуємо що стримали обіцянку і написали такий гарний відгук. Звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
Ксения Ткаченко не рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Хотів купити: Фен BaByliss 6615E

Відповідь представника «Сафік»
Приносимо Вам наші вибачення за дану незручність. Така ситуація може бути, так як для оновлення сайту потрібен певний проміжок часу. Вплинути на пришвидшення даного процесу, на жаль, не маємо змоги. Дізнатись актуальну вартість та залишки товару Ви можете зателефонувавши до нашого магазину.
Ironhide рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Чохол для смартфона Spigen Samsung Galaxy Note 20 Ultra / Note 20 Ultra 5G Neo Hybrid Bronze (ACS01575), Замовлення №262746415

Замовив чохол у цьому магазині 1 лиспопада. Менеджер відзвонився та попередив що чохол привозиться під замовлення, строком від 2-х неділь до місяця. Я був готовий чекати тож погодився. Передплату з мене не брали. 13 листопада менеджер відзонився та оголосив що чохол приїхав, уточнив реквізити для відправлення та 16 листопада я отримав чохол. Фіскальний чек - відсутній. Купляв в магазині "Сафік" вперше, результатом задоволений. Дякую!
Представник магазину «Сафік»
Дякуємо, Ілля, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
20 листопада 2023 Відповісти
Oleksandr Pogrebni рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Russell Hobbs SatisFry Air Large 26510-56, Замовлення №23131

Вже не впервше беру в цьому магазині, до цього це був робот пилосос, ламінатор, дійшла черга до Аерогрилю, як завжди приємні ціни, дсотавка у строк, і гарний персонал
Відповідь представника «Сафік»
Дякуємо, Олександр, за Ваші замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
Владислав Будник не рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Fitbit Versa 4 Waterfall Blue/Platinum (FB523SRAG)

7 вересня 2023 Відповісти
Максим Щудло рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Корпус Chieftec Gaming Hunter Tempered Glass Edition (GS-01B-OP), Замовлення №239098156

Рекомендую!
Представник магазину «Сафік»
Дякуємо, Максим, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
18 травня 2023 Відповісти
Andrii S рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Be quiet! Silent Loop 2 360mm (BW012), Замовлення №234220574

Замовлений товар прибув у вказаний продавцем термін. Покупка пройшла без жодних проблем.
Відповідь представника «Сафік»
Дякуємо, Андрій, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
Dmytro рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Creative SB Katana V2X (51MF8400AA000), Замовлення №234494789

Відповідь представника «Сафік»
Дякуємо, Дмитро, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
Sergey Nor рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Orbit S (HX-HSCOS-GM/WW), Замовлення №231082210

Оформил заказ на сайте в выходные, в понедельник со мной связались для подтверждения товара, еще раз повторили что товар "под заказ" и необходимо будет ждать около 14 дней. Меня не принуждали оплачивать депозит или какие либо первые взносы, просто сказали что надо подождать. Ровно через неделю со мной связались и сказали что товар на складе и будет передан на НП, на следующий день получил наушники в целой заводской упаковке. Сам товар оригинальный, все целое, без повреждений.
Відповідь представника «Сафік»
Дякуємо, Сергій, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
Kindybaliuk Anatolii рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Synology DS1821+ , Замовлення №229600773

Замовив NAS - Synology DS1821+, зробив символічну передоплату і доставка планувалася через 2 тижні, однак вже через 10 днів товар надійшов. Упакований у заводську упаковку, без пошкоджень, все працює. Задоволений покупкою
Відповідь представника «Сафік»
Дякуємо, Анатолій, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.