Oleksander 532 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №9518

Сподобався магазин,бо привезли телевізор нам в той же день,що і замовляли,а не кормили "завтраками" неділю,як був у нас гіркий опит з іншим магазином.Якістю тв дуже задоволені і доставкою також.
Влад Козак не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: Телевізор TCL 65C745

Відповідь представника «Click-Click»
Вітаю! Дякуємо за ваш відгук, але щоб нам зрозуміти, до якого замовлення відносится ваша історія, будь ласка, надайте будь-яку інформацію, яка б допомогла знайти ваше замовлення. З повагою, click-click.
Cтeпaн рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Телевізор LG 43NANO76, Замовлення №9433

Случился казус-разбил на обьекте у заказчика телевизор и надо было срочно купить новый,чтоб загладить конфликт.Благодарность всем работникам этого магазина,что подсуетились и оперативно доставили в тот же вечер по адресу,а главное,что только у них оказалась нужная нам модель,конфликт исчерпан,все довольны.
Антон Андрющенко не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Телевізор LG 55UQ75003LF , Телевізор LG 55UQ7500

Борис Халматов не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung QE55Q60C

Maксон рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Телевізор LG 50QNED75, Замовлення №8372

Пообещал их менеджеру,если все меня устроит по качеству телевизора,то напишу хороший отзыв.Действительно,недоликив не обнаружил,все работает отлично,картинка натуральная,глаза не режет.Это по телевизору.Теперь по обслуживанию-менеджер на своем месте.Компетенен,вежлив,знает свое дело.Служба доставки тоже не подвела,занесли прямо в квартиру,подождали спокойно,пока мы проверили,рассчитались на карту,что тоже очень удобно.Длинный получился отзыв,но заслужили,Спасибо.Рекомендую всем.
Samson рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Телевізор LG OLED65C2, Замовлення №8331

Спочатку мене розізлило,що висилають тільки по високій передплаті(на 65 діагональ 2500гр),але,так як ні в кого більше не було на той момент цієї моделі,згодився на їхні умови.Довго чекать не прийшлось,вже на слідуючий день вислали.Коробка була не в ідеальному стані,як я собі уявляв,але телевізор був в плівках,все як положено.Також дали хорошу двохрічну гарантію,це також плюс.По якості зображення і по функціоналу-це верх задоволення(але це вже заслуга не магазину,а виробника)
вы купили за 80 тыс c2 ??? А в чем подвох,когда C3 стоит 58 у них же
26 січня 2024 Відповісти
Volodia Sebas рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Телевізор Philips 50PUS8007/12, Замовлення №8288

Якщо буде потреба,то звернемся ще до цього магазину.Сподобалось відношення до покупця,порадили яку модель підібрать,щоб і по якості і по ціні нас влаштувала.Купляли до Нового року,користуємся вже майже місяць,недоліків не виявили.
Миколай вар рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №8239

Выражаю огромнейшую благодарность всем работникам этого магазина за оказанную мне помощь при выборе и доставке телевизора .У меня самые приятные впечатления остались и хочу всем рекомендовать этот магазин.Недостатков я не обнаружил.
Ceргій Аба рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: LG 43nano769qa, Замовлення №8212

Чекав чорноі п?ятниці,щоб подешевше купить телевізора,а у них не було скидок(sad)це мене засмутило.,але по факту перезвонивши на всі магазини зупинився на цьому магазині,бо ціна була найдешевша.взяли передплату і привезли через день(кажуть багато замовлень)Телевізором задоволений,картинка чудова,дуже зручний пульт.якби ще скидку зробили,то було б10 із 10,а так 9 із10!