Kozak Anatolii рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Електропила AL-KO EKS 2400/40

Чудовий магазин, привітний персонал, якісна продукція з офіційною гарантією. Пилкою дуже задоволений, до неї подарували додатковий оригінальний ланцюг Oregon та якісну фірмову оливу AL-KO. Відправили Новою Поштою безкоштоано. Всім рекоиендую
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Анатолій! Щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Alejs рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Подрібнювач МН 2810

Чудовий магазин, професійна консультації! Були надані цінні та дуже потрібні подарунки.Рекомендую!
Олександр рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Бензопила AL-KO BKS 4540, Замовлення №1124367

Придбав пилу BKS 4540, покупкою дуже довольний. Доставили безкоштовно. Подарували додатково до неї оливу для ланцюга , оливу для 2-тактного двигуна, ланцюг (оригінальний орегон). Всім рекомендую!
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Олександр! Щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
sergeevicandrej рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: AL-KO EKI 2200, Замовлення №1234677

Электропилу привезли швидко в день замовлення. Комплектація відповідала заявленій. Також були надані подарунки. Приємно мати справу з професіоналами!
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Андрей Зайцман не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Хотів купити: AL-KO 3500 C, Замовлення №210059573

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Сделал заказ внёс предоплату, обещали отправить в понедельник, но водили за нос до вечера среды. говорят, что не отправляют по причине проблем с новой почтой, хотя причина в том, что за время их затягивания товар подорожал почти на 5 тыс грн, поэтому и не отправляют. спасибо хоть предоплату вернули. магазин не рекомендую
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Дуже прикро, що співпраця за нашим магазином принесла негативні емоції. Не хочемо виправдовуватись, так як, не виконали свої зобов’язання перед Вами , як клієнтом. Але ж в даному випадку стали і самі заручником ситуації. Хотілось би більш детально описати ситуацію уже з нашої сторони, сторони магазину. Дійсно, замовлення 210059573 від в четверга 6-10-2022 було оформлено на Дмитра Я., відправка Новою Поштою, але внесли передплату тільки на вихідних. З 10-10-2022 (понеділок) Україна, в тому числі і Київ, піддалась масовій атаці дронів, обстрілами ракет зі сторони окупантів. І як результат, багато підприємств зачинилось, логістика зупинилась, в тому числі і Нова Пошта почала працювати з перебоями, під час повітряної тривоги не працювала зовсім, а коли тривога і закінчувалась, то на грузових відділеннях важко було назвати то роботою, до рампи з товаром не під’їхати, дуже багато бажаючих на відправку. Про дану ситуацію було сповіщенно і Дмитра. Запропоновано зачекати посилку до стабілізаціїї ситуації, або повернути кошти. Дмитро вирішив зачекати, але кожного дня цікавився ситуацію по замовленню по декілька разів, задавав питання щодо дати відправки, відповідь на яку не могли відповісти і самі. На жаль, не все від нас залежить. Обіцяти щось, також не мали права, тому і повернули кошти. Навіть до сьогоднішнього дня, на жаль, нічого не налагодилось, продовжуються обстріли. З подорожчанням товара, про яке було написано, прокоментувати не можемо, так як, ніяких подорожчань не було, тим паче за 3 робочих дні. Вибачте, що не змогли виконати Ваше замовлення!
Nadin60 рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Снігоприбирач snowline 46e

Чудовий магазин , привітний персонал, товар якісний. Обслуговуюсь уже не вперше. Сервісом задоволений
Petr4563 рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Електропила eki 2200/40

Вдячний магазину за якісне обслуговування, компетентну консультацію, швидку відправку
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Петро Степанович! ! Щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Nadic рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Електропила AL-KO EKS 2000/40, Замовлення №

Чудовий магазин, кваліфікована сервісна підтримка. Електропилу привезли дуже швидко, до неї додатково подарували ланцюг та мастило. Рекомендую!
23 вересня 2022 Відповісти
Serg1351 рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Газонокосарка AL-KO 3,22

Консультацію отримав обширну. Газонокосарку відправили безкоштовно Новою Поштою. Порадували подарунки (ніж, шланг). Рекомендую
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Сергію! Щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Karibian87 рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Електропила eki 2200/40

Замовляв через корзину. Менеджер перезвонив швидко, прконсультував по електропилці. Доставили в день замовлення. Магазин рекомендую!