Арина Соловьева рекомендує цей магазин

Отлично выполненый заказ, хорошая упаковка, адекватные цены . Рекомендую
Markin12 рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Мікрофон NT 1, Замовлення №86865

Чудовий мікрофон, швидко замовили і швидко отримали. Спасибі величезне!
Alexwer рекомендує цей магазин
21 січня 2023

Купив: Студійні монітори Presonus Eris E 4.5, Замовлення №5365

Дуже задоволені покупкою студійних моніторів, будемо користуватися цим інтернет магазином і надалі...Всім рекомендуємо))))
Shevchuk1 рекомендує цей магазин
1 січня 2023

Купив: Мікрофон Samson Gi Mic Connect, Замовлення №86886

Кращі ціни та товари. Як завжди радуєте якістю обслуговування та доставки, велике спасибі, товаром задоволений!)))
Дмитрий Белий рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Гітарна педаль TC Electronic Ditto Looper, Замовлення №25465

Відправлення в той же день, дуже зручно. Два дні та товар у мене в руках, дякую таким продавцям
Инна Василенко рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Звукова карта Arturia Minifuse 2, Замовлення №456789

Магазин в принципі хороший. Асортимент великий і ціни цілком помірні. Доставили за два дні, що цілком нормально.
Вита Белик рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Мікрофон Rode Videomic ME-L

Перед відправкою зателефонували, уточнили всі технічні нюанси. Угодою задоволена. Дякую!
strato91 не рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: M Audio Solo

Ну раньше другая ситуация была. Во вркмя войны многие интернет-магазины перестраховываются, ведь они не закупают сейчас товары, а тупо занимаются доставкой по предзаказу. Поэтому гарантия от производителя работает только на поломку или повреждение товара, а гарантии от магазина на возврат неподошедшего товара сейчас нет, я столкнулся уже не раз, это в большинстве магазинов. Поэтому лучше сразу уточнять и не связываться с магазинами, не дающими гарантию возврата в течение 14 дней.
19 лютого 2023 Відповісти
PaFFin рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Steinberg ur22 mk2

Замовив товар з данного магазину, товар відправили в день замовлення, сам аудіоінтерфейс мені не підійшов бо різниця з старим обладнанням не сильно велика а повний функционал я не використовую. Запросив повернення товару, при отримані товару був пошкоджений серійний номер, по закону України продавець міг не повертати кошти за товар бо пошкодженні ярлики але менеджер Михайло уточнив ситуацію з Новою поштою і кошти були повернуті
Артем-Хотлайн рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Sony WH-1000 XM3

Добропорядочный магазин, забирал товар непосредственно в магазине. Коробка без дефектов, полностью запечатанная и новая. В использовании наушники вторую неделю, никаких важных замечаний добавить не могу