Олег_35 не рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Lenco LS-10 Wood (LS-10WD), Замовлення №20450780098434

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Hovard не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Хотів купити: Навушники без мікрофону AIAIAI TMA-2 DJ Preset S02, E02, H02, C02

Якщо цінуєте свій час - звертайтесь до інших магазинів.
Олександр Дума не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 травня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Crosley Cruiser Deluxe Navy (CR8005D-NV), Замовлення №58193

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Dmitry Griniuk не рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Хотів купити: Pioneer HDJ-CUE1BT-W

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

При указанной в хотлайне цене 3496 написали в телеграмме и предложили другую цену 4185 и другой цвет. Я отказался от покупки. Скриншот прикреплен
Антон Погорелый рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 червня 2022

Хотів купити: Так 55

Чудовий магазин і найнижчі ціни
Дмитрий Комыш не рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Хотів купити: Навушники без мікрофону Behringer HC 2000B

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Навушники купити так і не вдалося. Спочатку вказали очікування 2 дні зі складу, потім загубилось замовлення, потім 2 дні відправки, потім.... За тиждень очікування вирішено замовити товар в іншому магазині
Sviatoslav не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Хотів купити: Headphones

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не первый раз уже не соотношение цен на сайте и по факту. Пишут скидку на старую цену, потом говорят, что цена стала выше (та что даже без скидки была) и в итоге продают по старой цене, типа по скидке. Браво.
Analogue Network не рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Хотів купити: Аналоговий синтезатор Moog DFAM

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Мне не понравилось, что ребята, похоже, используют тактику заманух. Как иначе объяснить, что мне предложили очень низкую цену за девайс, а потом он ехал месяц и так и не доехал. Не уверен, можно ли доверять сказанным менеджером словам.
Roma Onyschuk не рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Хотів купити: Yamaha NS-C444 Black, Замовлення №1368417013

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Василий Колесников не рекомендує цей магазин
12 лютого 2021

Купив: Moderat II LP

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, повернення товару, сервісна підтримка