Oleksandr123 не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Хотів купити: Мікрофон AKG P420 (3101H00430)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовив мікрофон AKG P420 (3101H00430) за умовою комісії післяплата, після цього представник магазину передзвонив та повідомив, що умова оплати - передплата. Тож умова комісії "післяплата (ЗТП)" не відповідає дійсності. Зміню свій відгук на позитивний, якщо ситуація зміниться
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня. Часткова оплата 300 грн, запропонована вам, передумовлена тим, що товар переміщується з віддаленого складу. Про це вказано на сторінці товару. Змінювати свій відгук не потрібно - ситуація не зміниться. Є товари на регіональному складі - передоплата не потрібна. Є товари на віддаленному складі, на переміщення яких є витрати на логістику - тут часткова передоплата потрібна.
Іван Криворучко не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Пилосос з аквафільтром Perfect Air Animal Pure (786527)

Ціна на сайті виявилась не актуальною. Продавець скасував замовлення навіть не попередивши про це. Тільки після того як я запитав причину скасування - відповіли що помилка в ціні.
CRESH рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Крісло ігрове Lorgar Ace 422 Black/Red (LRG-CHR422BR), Замовлення №2291

Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще.
Игорь рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Монітор ROG Strix XG27AQ (90LM06U0-B01370), Замовлення №1394964

Представник магазину «iCom.net.ua»
10 грудня 2023 Відповісти
Vit_Os2 рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Amazfit T-REX 2 Desert Khaki, Замовлення №немає номеру

Замовив товар через чат на сайті (тому немає номеру замовлення). Прислали Новою поштою. Все нормально.
Serhiy Bihun рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Телевізор 75U7KQ, Замовлення №1020

Актуальні ціни і наявність на сайті, привітний і професійний колл-центр, гарні умови доставки по Києву (не тільки доставили а й підняли телевізор та дозволили перевірити, хоча може залежить від конкретних доставщиків). В цілому, дуже позитивні враження від магазину.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь - завжди раді!
stzh рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зарядна станція PSA-700 (6920680834341), Замовлення №1000

Представник магазину «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Вам все сподобалось. Чекаємо за наступними покупками.
4 листопада 2023 Відповісти
KACHKATV рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ Ritar GEL DG12-100, Замовлення №780

Купив тут 4 батареї по найнижчій ціні в Україні. Фішка магазину, що він надає послуги від приватбанку чи монобанку, даруючи можливість оплатити частинами. Дають документ про факт покупки та гарантію
Елена Горбунова рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: мартфон Blackview BV6600E 4/32GB Dual Sim Black EU_ (1366466), Замовлення №609

Serhiy Void не рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Хотів купити: Мишка Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless/Bluetooth Graphite (910-006473) (1503787), Миша Lift Vertical Ergonomic Mouse Graphite (910-006473)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На сайті при оформленні замовлення маємо: Оплата картками Visa/MasterCard (+2%, перед оплатою, уточнюйте наявність товару). Це на 2% більше, ніж той нуль, який вказаний на хотлайн
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. У нас на Hotline вказано, що комісія "0" при переказі з картки на картку - так і є. На сайті ж є додатковий спосіб online оплати через сервіс WayForPay, за який компанія WayForPay знімає комісію 2% - про що також описано у нас на сайті в розділі "Оплата", та при оформлені замовлення. Також Ви вказали, що придбали цей товар у нас - але такої продажі у нас не було!
Добрий день. Я прикріпив скріншот способів оплати з вашого сайту - де там є варіант з картки на картку з комісією 0%? Я його не бачу. Якщо ви маєте на увазі, ви отримуєте 0% (і так і пишете на хотлайні), але 2% отримує WayForPay - то це виглядає як знущання над клієнтами, яким не дуже важливо хто отримає ті відсотки, їх (нас) цікавить тільки розмір тих відсотків. І ні, я не купляв мишу, я дійшов до оплати і зупинився.
12 вересня 2023 Відповісти
Valdemarln відповів на коментар Serhiy Void
Дійсно. Немає оплати карткою без цих 2% на сайті. У кредит мабуть брати треба, може тоді не буде комісії цієї. Я теж думав узяти товар у цьому магазині, але дивлюся з цими 2% це вже буде економічно недоцільно.
15 грудня 2023 Відповісти