KACHKATV рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ Ritar GEL DG12-100, Замовлення №780

Купив тут 4 батареї по найнижчій ціні в Україні. Фішка магазину, що він надає послуги від приватбанку чи монобанку, даруючи можливість оплатити частинами. Дають документ про факт покупки та гарантію
Елена Горбунова рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: мартфон Blackview BV6600E 4/32GB Dual Sim Black EU_ (1366466), Замовлення №609

Serhiy Void не рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Хотів купити: Мишка Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless/Bluetooth Graphite (910-006473) (1503787), Миша Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse Graphite (910-006473)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На сайті при оформленні замовлення маємо: Оплата картками Visa/MasterCard (+2%, перед оплатою, уточнюйте наявність товару). Це на 2% більше, ніж той нуль, який вказаний на хотлайн
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. У нас на Hotline вказано, що комісія "0" при переказі з картки на картку - так і є. На сайті ж є додатковий спосіб online оплати через сервіс WayForPay, за який компанія WayForPay знімає комісію 2% - про що також описано у нас на сайті в розділі "Оплата", та при оформлені замовлення. Також Ви вказали, що придбали цей товар у нас - але такої продажі у нас не було!
Добрий день. Я прикріпив скріншот способів оплати з вашого сайту - де там є варіант з картки на картку з комісією 0%? Я його не бачу. Якщо ви маєте на увазі, ви отримуєте 0% (і так і пишете на хотлайні), але 2% отримує WayForPay - то це виглядає як знущання над клієнтами, яким не дуже важливо хто отримає ті відсотки, їх (нас) цікавить тільки розмір тих відсотків. І ні, я не купляв мишу, я дійшов до оплати і зупинився.
12 вересня 2023 Відповісти
Eriot_Sattttern ник в тг відповів на коментар Serhiy Void
Дійсно. Немає оплати карткою без цих 2% на сайті. У кредит мабуть брати треба, може тоді не буде комісії цієї. Я теж думав узяти товар у цьому магазині, але дивлюся з цими 2% це вже буде економічно недоцільно.
15 грудня 2023 Відповісти
Serge рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) PowerPlant 30000mAh (PB930968), Замовлення №3847

Вперше користувався послугами цього магазину. Співпрацею повністю задоволений, тому вирішив написати відгук і порекомендувати іншим.
Oldsmith рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Блок живлення GIGABYTE AORUS P750W (GP-AP750GM), Корпус Cougar Duoface RGB Black (CGR-5ZD1B-RGB, 385ZD10.0001), Повітряне охолодження ID-COOLING SE-226-XT ARGB, Процесор AMD Ryzen 5 7500F (100-000000597), Замовлення №170

Взяв усе, що потрібно, в цьому магазині, зекономивши на доставці, плюс отримав знижку по декільком позиціям. Відправили, як і обіцяли, наступного дня все отримав. Навіть нічого описувати, просто жодних проблем. Особлива подяка менеджеру Олексію, блискавична швидкість відповіді на будь-які запитання у вайбері :)
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що ви оцінили наші старання! Чекаємо Вас за новими покупками!
warthog рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Монітор BenQ EW3280U Metallic Brown (9H.LJ2LA.TBE, 9H.LJ2LA.TPE), Замовлення №З-5493

допомогли перевірити монітор на биті пікселі перед покупкою
Валентин Тимошкин рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Корпус QUBE CARNIVAL RGB Black (CARNIVAL_FCNU3), Повітряне охолодження Deepcool AK400 Black (R-AK400-BKNNMN-G-1), Замовлення №2490

Все дуже швидко, замовив у понеділок-вівторок, сьогодні, в п'ятницю, забрав Магазин легко знайти, привітний персонал, ніяких питань не виникло Якщо такий сервіс завжди - магазин рекомендую!
Entregian рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Asus TUF Gaming 1000w Gold, Замовлення №3-4504

Нужен был срочно блок питания. Заказал, получил крайне быстро, еще и цена одна из лучших что есть. Рекомендую.
Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Саундбар Vivax SP-7080H, Замовлення №Онлайн чат

Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Чекаємо Вас за наступними покупками!
Руслан Рудницкий рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Мобільний телефон Sigma x-treme PQ38 Black, Замовлення №З-4158

Рекомендую, цены отличные, все в наличии, быстро связались и отправили.
Представник магазину «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Чекаємо Вас за наступними покупками!
28 березня 2023 Відповісти