Олександр Кос рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Електрочайник , Електрочайник Bosch TWK7604, Замовлення №276246659

ulesia не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Електрочайник SMEG KLF04CREU

Виталий Анатольевич не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Gorenje IT64ASC, Варильна поверхня електрична Gorenje IT64ASC

ціни насправді не відповідають дійсності.
TechDistrib не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Хотів купити: Витяжка вбудована Best Chef Glass box 1100 black 55 (4F491N2L7A)

Ціна не відповідає дійсності! У результаті виявилось, що це узагалі бу витяжка, котра монтувалась, мала пошкодження, ремонтувалась, та ще й без основного металевого фільтру. І це при тому, що попередньо телефонував. Продавець узагалі нічого не згадував, що це ремонтовага витяжка. Актуальна ціна на нову витяжку, виявилась 9300. Тільки даремно витратив час та пальне. Тимпаче, що телефонував йому кілька разів!
Відповідь представника «Good Market»
Дякуємо за звернення! Так, дана витяжка Вам пропонувалась як Акційна. і ціна була на неї значно дешевша. Вибачте за незручності!
Tanya рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Витяжка вмонтована Best Chef Smart box 1000 black 55, Замовлення №249437107

Все було добре, магазин відправив товар в той же день. Нажаль нова пошта пошкодила витяжку при перевезенні, але продавець все швидко вирішив, в той же день відправив ще одну одиницю продукції.
Ajax Adiero не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ BOSCH BFL 634 GB1 (BFL634GB1), Замовлення №91631

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Good Market»
Представник магазину «Good Market»
Прошу написати номер замовлення коли було здійснено продаж товару.
Ajax Adiero відповів на коментар GoodMarket
Номер замовлення продавець не надав. Посилка: 20450670091631 Була доставлена: 25.02.2023 16:40:02 Номер відправника: 3809342099**
маг. Good market - ... Іван +0.5% (комісія банку) - сплачено передалату
15 квітня 2023 Відповісти
Irin # не рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Хотів купити: Міксер Bosch MFQ3010

На сайті була одна ціна, а на другий день вже підняли ціну. (Хоча оформила по іншій ціні. Не рекомендую.
Представник магазину «Good Market»
Доброго дня. Дякуємо за замовлення!. Так замовлення було оформлено в кінці робочого дня. Було повідомлено що з Вами звяжуться на наступний день і повідомимо ціну. Ціни формуються на початку робочого дня.
6 квітня 2023 Відповісти
Irin # відповів на коментар GoodMarket
Так сказали, що зі мною зв’яжуться, але пре то що ціна буде інша нічого не сказали. В 16:00 я оформила покупку, тобто купляти у вас онлайн можна лише до обіду? Тоді зробіть якусь помітку, що ціни після 16:00 у вас неактуальні…
7 квітня 2023 Відповісти
seacon не рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Хотів купити: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B

Ціна не відповідає дійсності, на сайті одна ціна, а по факту значно вища.
Відповідь представника «Good Market»
Доброго дня. Дякуємо за замовлення. Це неправдива інформація. "на сайті одна ціна, а по факту значно вища." Дана ціна актуальна. Вам було повідомлено про доставку через перевізника, на яку Ви відмовились!
Це ви зараз даєте неправдиву інформацію. У вашого менеджера запитали, щи є в наявності у Львові, він сказав - так, але ціна буде на 80 гривень дорожча, ніж в замовленні. Якщо хочете купити по ціні сайта - замовляйте через доставку Новою Поштою. Але навіщо замовляти доставкою, якщо вона є в наявності?
13 березня 2023 Відповісти
Наталия Ковалец рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6230 NB, Замовлення №WHIRLPOOL AKZ96230NB

Всем доброго времени суток.В магазине Good Market приобретаю технику не в первый раз. И в этот раз купив духовой шкаф WHIRLPOOL AKZ96230NB я не прогадала. Всем однозначно рекомендую этот магазин. Кстати,если есть сомнения по поводу выбора техники попросите помощи ,вам всегда помогут сделать правильный выбор .
John Malkovich не рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Хотів купити: Термос Ranger Expert Food 1 L (Ар. RA 9931)

Замовив цей термос у четвер (12.01.2023). Сьогодні субота (14.01.2023) ніхто навіть не зателефонував, не написав повідомлення. Магазин не рекомендую, особливо якщо терміни покупки стислі або на подарунок.