BaluBig рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Рюкзак Osprey Exos 58, Tungsten Grey, L/XL (OSP EXOS-1000) , Замовлення №26905

Магазин спрацював максимально швидко і чітко, товар був в мене наступного дня. Бажаю успіхів!
Bohdan рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Мультитул SOG PowerLock (S60N-CP); Аптечка Tatonka First Aid S, Red (TAT 2810.015), Замовлення №14623

Товари якісні. Сервіс на високому рівні
Вaсиль рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Accapi Термокофта Ergowool Long Sleeve Shirt Man Iron/Black (ACC WА701.6799) M/L, Замовлення №19000

Купував у них і термо кофту і термо штани. Термо кофта дуже розтягнулась за сезон експлуатації. Сказали що не гарантійний випадок, але пішли на зустріч, і пообіцяли замінити.
Yurii Zhuravlov рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Рукавиці Black Diamond Crag Half-Finger Cobalt, р. XS (BD 801859.CBLT-XS), Замовлення №23363

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

kostyanius рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Jones Adventure Board Bag, Замовлення №16239

KILOTOS рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Рюкзак міський Deuter Giga / midnight-navy (3821020-3365), Замовлення №11764

Купував в даному магазині рюкзак Рюкзак Deuter Giga 28, Midnight/Navy (DTR 3821020.3365) за привабливою ціною. Рюкзак відправили швидко (правда вказував доставку в поштомат НП, а відправили на відділення НП поряд, але це дрібниці), замовлення отримав, рюкзак належної якості. Дякую.
Відповідь представника «SHAMBALA»
Дякуємо за ваш відгук! Щодо поштомату, якщо всі місця зайняті, то НП відправляє посилку до найближчого відділення.