Rooooo рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: Full Energy BBG-125-L, Замовлення №107356

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Робив замовлення на Full Energy BBG-125-L + Full Energy FEP-1218, але цього акумулятора вже не було у наявності, запропонували інший ак. По роботі блока живлення були питання (не заряджав батарею), без проблем прийняли по гарантії, зробили все за 3 дні і відправили НП, все працює як треба :) Дуже дякую магазину і консультантам!
Petabajtik рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: Розумна розетка EZVIZ CS-T30-10B-EU, Замовлення №3682

Отличный магазин всем однозначно рекомендую, большое спасибо за отправку умной розетки транспортной компанией Укрпочта
Павел рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Відеодомофон NeoLight Kappa+ white, Замовлення №893

Компанія варта уваги, замовляв домофон, консультант відповів на всі питання та допоміг зрозуміти яка саме модель мені потрібна та пояснив в чому різниця з моїм самостійним вибором. Задоволений порадою і користуюся вже декілька місяців. Нарікань немає, товар відмінний, обслуговування навіть краще, ніж розраховував. Замовив товар ввечорі і вже зранку домофон був на відділенні нової пошти.
Иван Канащенко рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Купив: Комплект GSM сигналізації Ajax StarterKit Cam black, Замовлення №1175

Покупал в этом магазине сигнализацию аякс. Понравилось, что всё максимально оперативно и клиентоориентированно. Менеджер качественно проконсультировал. Всё оборудование было в наличии и заказ отправили день в день. Остался под приятными впечатлениями. Рекомендую!
Сергей All рекомендує цей магазин
13 вересня 2021

Купив: Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus white з фотофікса

Рекомендую магазин!!! Вышли на встречу!!!! Магазин быстро решает любые ситуации! И выходит на встречу клиенту!!! Очень понравилось отправка заказа в день заказа! Заказывал сигнализацию Ajax, которой также очень доволен!
Andreyko рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Ajax Hub 2 Plus black

Чудовий магазин. Зразу вийшли на контакт, відправили за 2 години! Була одна проблема але її теж вирішили оперативно. Супер!
Анастасия Лайт рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Купив: Комплект GSM сигналізації Ajax StarterKit Cam white, Замовлення №720

yuriytoo рекомендує цей магазин
20 січня 2021

Купив: Ajax Hub 2 белая, Замовлення №42

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Нажаль виникли непорзуміння на рівні "мая твая не панимайт" слова в покупця і менеджера були наче однакові, але кожен вкладав в ни своє розуміння. Сирену кімнатну, проавець замінив на дорожчу з невеличкою доплатою. Продавець пропонував без доплати, але була частка і моїх недоглядів, тому зійшлись на невеликій доплаті з мого боку. Зовсім не сподівався на такий перебіг подій, навіть був трохи здивований. Як на сьогодні це ЩОСЬ. Хай їм щостить, і без проблем.
Відповідь представника «Bezpeka.club»
Юрію, дякуємо за відгук. Будьте в безпеці!