Arkadij Pasechnik рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Бензиновий генератор Intertool DT-1156, Замовлення №--

Дякуємо за підтримку ЗСУ! Супер ціна та швидке відвантаження
вик пол не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Хотів купити: Лебедка ручная с храповым механизмом 4 т, 3 м. 80-479 MIOL, Замовлення №65263

Товар обозначен, как имеющийся в наличии. После оплаты картой статус заказа обозначен датой отправки через два дня. По факту товара на складе нет. Возврат денег произведен с задержкой. Имеем: потеря трех рабочих дней, проблемы с возвратом платежа.
Александр Голощак рекомендує цей магазин
13 травня 2021

Купив: 1 CX80 Смазка литиевая 500ml Duo - спрей с двойным аппликатором

Заказ прошёл успешно, товар упакован хорошо
Евгений Брагута не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 лютого 2021

Купив: Miol лебедка, Замовлення №49306

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Товар далеко не весь в наличии. Плюс он на разных складах, вам их будут отправлять из нескольких мест. Собирают они заказ три дня, а потом выясняется что чего то нет.
Roman Darchun не рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Хотів купити: Протитуманна фара DLAA LA 1500

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Шукав данний товар, зміг дозвонитись не напряму, а лише через замовлення зворотнього звінка. На питання уточнити замовлення і його комплектацію отримав відповідь "в нас немає зв'язку з складом, ніяких фото чи описів не надаємо". У зв'язку з таким "інформативним" відношенням до товару і покупців не рекомендую данний магазин.
Александр Бондаренко не рекомендує цей магазин
24 листопада 2020

Купив: Головка свечная магнитная 3/8

Oleg Omelchuk не рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Хотів купити: Генератор газ/бензин 2.5/2.8кВт 4-х тактный ручной запуск, SIGMA 5711221, Замовлення №43252

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Через пол дня после заказа позвонил менеджер и сообщил что генератора нет в наличии.Товар до сих пор висит как есть в наличии.
19 вересня 2020

Купив: Компрессор Intertool, Замовлення №3005851262304777

Заказал, прислали, оплатил. Без проблем
Nikolay156 не рекомендує цей магазин
2 серпня 2020

Купив: Комплект газовый кемпинговый 5 л., Замовлення №33771

Повелись на низкую цену, прислали бракованный товар (травил газовый балон - предмет повышенной опасности). Возмещать затраты на доставку отказались. Сейчас цена вновь выставлена ниже рынка. Крайне не рекомендую!
upgoodman рекомендує цей магазин
13 травня 2020

Купив: Набор инструментов 1/2, Замовлення №28768

Заказал набор инструментов 1/2" & 1/4", 110ед., Cr-V, ET-8110 INTERTOOL, получил без проблем. Рекомендую!