Ceslavs Ruchkovskiy рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Навушники, Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7), Замовлення №247860

Найвигідніша ціна, Швидка достав, Чудовий сервіс. Рекомендую!
Відповідь представника «WeLink»
Ceslavs, дякуємо Вам за відгук. Приємно, що Вам все сподобалося. Звертайтесь за новими покупками, будем і далі Вас приємно дивувати. З повагою, команда WeLink.
Illia M рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №247841

Рекомендую цей магазин. Замовляв iphone 15 pro titanium black на 256 ГБ. Менеджери працюють дуже швидко і якісно, замовлення доставили швидко. Обслуговуванням я задоволений.
Олександр Величко рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №248820

Замовив Samsung S22 128GB Black. Замовлення було відправлено в той же день, обслуговуванням залишився задоволеним. Рекомендую цей магазин.
AntonGus рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №248940

Замовляв телефон. Отримав на наступний день. Був запакований як і повідомив менеджер при оформленні. Можу рекомендувати
Евгений Акимов рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite (MLLA3)

Відповідь представника «WeLink»
Евгений, спасибо за отзыв. Будем рады Вас видеть снова!)))
Михайло Глинський рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG)

Краща пропозиція!
Відповідь представника «WeLink»
Михайло, Дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося!
Александр68a рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: Iphone13, Замовлення №247689

AntonIOgulik рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Cloudy White, Замовлення №247683

Доставили в день замовлення. Вибрав магазин за ціни, а також сподобалось що гарантія 1 рік без жодних доплат.
Amtionzik рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №249176

Заказывал утром. Вечером забрал все ок. Цена как на сайте рекомендую!
qwerty не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 серпня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 512GB Silver (MLVN3), Замовлення №247462

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «WeLink»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже прикро, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином. Зі свого боку, ми обов'язково приймемо міри, щоб подібних ситуацій в нашій роботі більше не виникало. Очікуйте з Вами зв’яжеться наш менеджер.
Минув тиждень. На зв'язок, ніхто так і не вийшов. Магазин продовжує і далі ігнорувати проблему. Поверніть кошти.
18 серпня 2022 Відповісти
Проблему вирішили. Кошти повернули в повному обсязі.
11 вересня 2022 Відповісти