Roma Tsar не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QLED 2022 QE75Q77B

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Просят предоплату 500 грн.я не дал
Dendenmoshii рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE65Q60C, Замовлення №2224

Великий асортимент,гарна консультація яка допомогла з вибором телевізора,чудова якість.Можу рекомендувати.
Serhii pustt рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: LG 50QNED816QA, Замовлення №2232

Задоволені роботою магазину,вчасно доставили,допомогли з підключенням.Одним словом все сподобалось.
0675204537vt не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 серпня 2023

Купив: Телевізор 55NANO79,, Телевізор LG 55NANO79, Замовлення №8888

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Після звернення до адміністрації Hotline магазин почав реагувати ))) Через 3 місяці після поломки нарешті відремонтували
29 серпня 2023 Відповісти
Але нервів і часу помотали
30 вересня 2023 Відповісти
Bohdan Tverdyi не рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Телевізор Philips 58PUS8507/12, Замовлення №1213

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Телевізор після дуже довгих дебатів щодо доказів що ця проблема існує було взято на повторний ремонт. Другий ремонт відбувався всього 2 місяці) Це не було узгодженно. Закон прав споживача їх не цікавить взагалі. Мінус 2000 гривень на пересилки, телевізор без кабеля живлення, без кронштейну. Висновок такий що 4 місяці без телевізору, купу нервів потраченно. Не раджу НІКОМУ брати магазин в такому магазині.
13 листопада 2023 Відповісти
Игорь Санин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 червня 2023

Купив: SAMSUNG GQ55Q70T, Замовлення №6092

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відправили на неправильну адресу зробив переадресацію сплатив за це гроші обіцяли компенсувати. Тепер просто не беруть слухавку
Віктор Саварин рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Телевізор Samsung GQ43Q60T, Замовлення №2504

Віктоp Ком рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Телевізор LG OLED48C2, Замовлення №2021

Телевізор для PS5 просто ракета,невеличка була затримка з відправкою але заради такого телевізора можна й почекати,вже отримали. Звернемось обов’язково до вас за наступною покупкою.
Eugеniy рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Телевізор LG 32LM6370, Замовлення №2034

Замовили невеличкий телевізор в дитячу,сподався даний варіант,пояснили деталі по доставці і на наступний день вже отримали і користуємось. Дякуємо за чудовий сервіс.
S-bogdan не рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Хотів купити: Телевізор LG 32LM6370

Зробив замовлення ителевізор LG 32LM6370, добу почекав - ніхто не пертелефонував, товар не відправили, далі намагався сам звязатися з продавцем - зателефонував на всі телефони які були зазначені на сайті - марно, не відповідають, написав на e-mail - без відповіді. За дві доби так ніхто не звязався і товар не відправлений. Не розумію , для чого вводити в оману людей, за цей час вже б купив би в іншому місці і користувався б придбаним товаром.