Відгуки click24.com.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин click24.com.ua

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
9.3 з 10
Вибрані 108 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

9.6
9.5
9.3

• 19 червня 2022 р.

В Украине данного товара не оказалось в наличии (это акционная модель). Заказал в данном магазине из Польши (там есть без проблем). Посылку получил уже через 12 дней. Все в целости и сохранности, все исправно. Даже проверил на сайте производителя по серийному номеру - товар оригинальный! Гарантия от магазина также предоставляется, никаких проблем. Уже второй раз покупаю в данном магазине - только положительные впечатления - общительные менеджеры, которые все объяснят, ответят на все розгорнути

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Номер замовлення: 59000831119562
Шуруповерт Metabo BS 18 LT BL SE

• 17 червня 2022 р.

Очень доволен работой магазина. Сотрудники отнеслись к заказу очень ответственно и сделали все возможное чтобы найти и доставить товар. Спасибо большое за Ваш труд! До этого пытался купить духовку в других местах но это оказалось возможным только в этом магазине. Рекомендую магазин.

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Духовка Freggia OMRB66CH

• 16 червня 2022 р.

Отличный магазин. Быстро связались и оформили заказ. Монитор пришел раньше чем ожидалось.

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Владислав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Номер замовлення: 4046901932893
AOC Agon PD27 Porsche Design

• 15 червня 2022 р.
відвантаження

Продавець зв'язався швидко, все пояснив. Зробила замовлення і вже отримала його за 2 тижні. Дуже задоволена і рекомендую всім

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановна Марія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Посудомийна машина Beko DIN36430

• 15 червня 2022 р.

Доброго дня . Замовляв годинник на click.24. Пiсля оформлення замовлення на сайтi зателефонував менеджер , детально обговорив строки та оплату. Замовлення прийшло за максимально короткий час. При отриманнi перевiрив, все цiле , без ушкоджень. Так що рекомендую click24 , тим паче що цiни тут вiдрiзняються в кращу сторону.

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Руслан, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

RA-AA0811

• 13 червня 2022 р.

Добрый день.
Найти планшет было не просто. Искал данную модель для товарища, который сейчас служит в ВСУ. Спасибо ребятам помогли найти и доставить.

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Юрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

З повагою команда "CLICK24.BIZ"!

Galaxy Tab Active 3 4/64GB LTE Black (SM-T575NZKA)

• 11 червня 2022 р.

Заказал 29/05/2022 - получил 04/06/2022 (Киев). Упаковано аккуратно. Сделкой доволен.
Единственный минус - не получил до сих пор обещанный чек+гарантийный талон.
Надеюсь, что пришлют позже...

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Андрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Fiio M11 Plus ESS

• 10 червня 2022 р.

Все прошло хорошо, магазину можно доверять или верить на слово , все выполняют, стараются.

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Костянтин, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

З повагою команда "CLICK24.BIZ"!

Nilfisk alto MC 3C-170/820 XT (107146384)

• 8 червня 2022 р.

Даже вдячний за супер підтримку в питанні сервісу! До гарантії ставляться максимально серйозно і йдуть клієнту назустріч! Дуже швидко допомогли знайти майстра і організували ремонт вдома без відправки девайса в сервіс!!!
Дякую!!

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Іван, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Insinkerator evolution 200

• 31 травня 2022 р.

Заказав пічку на сайті. Вийшли на звязок дуже швидко. Пічка була під замовлення і час доставки обговорювався від 18 до 30 рабочих днів. Не зважаючи на війну та тяжку ситуацію в крїні хлопці змогли доставити її до Одесси за один тиждень. Дуже дякую та рекомендую цей магазин усім. Хлопці ввічливі та зацікавлені в своїй роботі. Мирного неба усім

Відповідь представника «click24.com.ua»

Шановний Олександр, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій!

Номер замовлення: 194308963
Bosch AutoPilot HBG635BB1