GreGHM рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Qnap TVS-h474, Замовлення №12345

Хлопці молодці, показали себе як надійні постачальники товару зза кордону. І хоч з першого разу трохи не вдалося, через об'єктивні причини, проте розуміючи ситуацію вони знайшли товар в іншому місці та запропонували цікаву скидку як компенсацію за втрачений час. Адекватна комунікація, націлені на результат і працюють для його найшвидшого досягнення. Молоці! Приємно співпрацювати!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Андрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Дмитро Петренко рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Corsair Vengeance DDR5-6800 BK C40 DC - 96GB (CMK96GX5M2B6800C40), Замовлення №2964

Дакую за працю та за найдешевшу пропозицію на Hotline
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Диана Головко рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Logitech G Pro X2 Lightspeed Magenta , Замовлення №981001275

Спасибо больше ребятам за быструю и качественную работу ! Я осталась довольна
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Діана, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Вадим Мищанчук рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Комбоусилитель MOOER SD50A, Замовлення №Click24-886669

Дякую за роботу. Все вдалося придбати. По строкам як і обіцяли впродовж місяця комбік був у мене . Хлопці завжди були зі мною на зв'язку , та держали в курсі подій.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Вадим, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Денис Скакун рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Мультимедійна акустика S2000MKIII, Замовлення №20400360881184

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Довар доставили хоч із запізненням, але зате він був 100% новим і по найнижчій ціні на момент купівлі.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Денис, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
JohnJohn не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 грудня 2023

Хотів купити: 3D-принтер K1

Хотів купити принтер у даному магазині, виявилось що ціна на сайті й реальна відрізняються. Від покупки відмовився.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Доброго дня) чи є у Вас номер ТТН?
Номера немає
Представник магазину «click24.com.ua» відповів на коментар JohnJohn
Уточніть, коли саме Ви зафіксували неспівпадіння цін? Ми спробуємо перевірити цю інформацію, дякуємо.
Два тиждні назад
11 грудня 2023 Відповісти
husky_ man рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Nextlevelracing, Замовлення №59001065701239

Замовляв 8 кокпітів та 6 рулів,все чітко,доставили вчасно
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Людмила Стороженко рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Зарядна станція SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №59001058800834

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

К сожалению станцию, которую я заказала не удалось купить. Но мы с продавцом нашли альтернативный вариант, которым я осталась очень довольна. Хочу добавить, что осталась довольна сервисом, вниманием и заинтересованностью продавца. Товар пришёл новый, упаковка в отличном состоянии. Однозначно рекомендую этого продавца.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Людмила, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Сергей Евдокимов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор DHI-LTV50-SA400

Заказал 3 телевизора (заказ 266839708), перезвонили, сказали что цена вместо 10600 грн будет 13000 грн. - ошиблись с ценой. Я аннулировал заказ, да и ладно. Но был сильно удивлён, когда спустя сутки снова нахожу на Хотлайне и на Клик24 этот же телевизор с не исправленной ценой. Получается, всё-таки это не ошибка, а заманивание клиентов. Очень жаль, до этого всегда считал Клик24 нормальным магазином.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Доброго дня Сергій! Надайте будьласочка номер ТТН?
А как же я дам вам номер, если я когда узнал удивительную цену, то аннулировал заказ, и мне его не высылали? Я же написал это в отзыве.
30 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «click24.com.ua» відповів на коментар Сергей Евдокимов
Дякую за уточнення!
30 листопада 2023 Відповісти
Олександр Трембач рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зарядна станція SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №59001050106211

Рекомендую ! Співробітники "перерили" всю Европу а аппарат для медичної клініки таки знайшли, щиро дякую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олександр, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!