vkrupach рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Sony Bravia XR-65A80J, Замовлення №186237129

Хороший продавець! Рекомендую.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Maxx V рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: LEGO Star Wars 75252 Gwiezdny Niszczyciel Imperium, Замовлення №184569195

Замовив дорогий Лєго Star wars, ціна актуальна залишилась, хоча на той момент всюди подорожчало. Доставили як і обіцяли по срокам. Робив передплату на карту, причому немаленьку, все пройшло супер. Рекомендую, особливо коли потрібні не дуже популярні в нас товари.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Максим, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Vadym Ilchenko рекомендує цей магазин
13 лютого 2022

Купив: logitech Combo Touch US iPad Air 4th Gen Grey, Замовлення №59000792954825

Все працює. Товар повністю підійшов. Знайти в Україні саме цю клавіатуру дуже важко. Від оплати до отримання товару пройшло близько 2 тижнів. Дуже хороший сервіс. Магазин рекомендую. 10/10
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Вадим, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Petr Ko рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Гібридний стереопідсилювач MA 900 Black, Замовлення №59000774019753

Замовлення виконано вчасно, якість висока. Респект працівникам магазину!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Петро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Mykola Emetc рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Ламповий підсилювач звуку., Замовлення №59000784837

Дякую за гарне обслуговування.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Микола, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
lavr666666 рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Asus Rog Chariot SL300, Замовлення №59000786098177

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Ігор, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
ffperi рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Dell Alienware AW2721D (210-AXNU)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
byksurnuk рекомендує цей магазин
23 січня 2022

Купив: Thrustmaster T300 RS GT, Замовлення №59000784186491

Після оформлення замовлення менеджер дуже оперативно вийшов на зв‘язок, підтвердив актуальність замовлення та пояснив всі деталі щодо доставки та оплати. Замовлення прийшло дуже швидко, навіть враховуючи, що був період свят. Рекомендую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Святослав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Рита рекомендує цей магазин
23 січня 2022

Купив: ПММ Bosch

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Маргарита, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Наталья Анучина рекомендує цей магазин
22 січня 2022

Купив: Кресло компьютерное Sense7 Vanguard, Замовлення №59000783904150

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Соответсвует описанию
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Наталія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!