Олександр Трембач рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №59001050106211

Рекомендую ! Співробітники "перерили" всю Европу а аппарат для медичної клініки таки знайшли, щиро дякую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олександр, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Наталія Коб рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Robot kuchenny Berlinger Haus BH-9191 1300 W be?owy/br?zowy, Замовлення №59001055000052

Умови і терміни доставки відповідають заявленим. Менеджери відповідають на повідомлення та всі запитання.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Наталія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Ozi рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Napoleon FREESTYLE 365 z kuch IR Nowy , Замовлення №Не знаю

Товару в Україні не було, але продавець запропонував доставити та надав приблизні строки. Товар оплатив повністю на перед, так як магазин викликав довіру. Замовлення виконано в межах заявлених строків. Результатом задоволений, як і товаром. Дякую.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Покупець, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Valera Kozlovskiy рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Zidoo Z2000 Pro, Замовлення №58853486

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Валерій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Людмила Крамаренко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Viomi Alpha 2 Pro, Замовлення №59001039982948

Рекомендую данний магазин,продавець,проконсультував та надав рекомендації.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Людмила, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Татьяна Таптукова рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: TEFAL pro express vision GV9821 , Замовлення №Gv9821

Купила Праску TEFAL Pro Express Vision GV9821 Зроблено у ФранцIi Сподобалося: ВIдроповIднIсть цIни ,наявнIсть ,вIдвантаження товару ,вIдповIднIсть умов оплати ,фIскальний чек. Все приIхало цIлим ,термIни трошкI довше чем хотIлося ,але це того варто! Не сподобалося: не вказанI . Щиро Дякую за сервIс ! Все сподобалося, знову ще звернуся ,обовьязково! Залишилась задоволеною. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Тетяна, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Володимир Бондарук рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Anycubic Photon Mono X 6K (MONO6K), Замовлення №254560322

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовляв 3D принтер Anycubic Photon Mono X 6K (MONO6K) Все добре товар прийшов згідно опису і комплектації. Покупкою задоволений З мінусів Трохи довга 32 дні але на протязі всього часу продавець інформував про шлях замовлення
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Олександр Дума рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: 3D-принтер Creality K1 Max, Замовлення №59001028577986

Товар був доставлений за 22 календарних дні, працює на відмінно. Послуги магазину рекомендую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олександр, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Сергей Снисаренко рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Часи Guess GW0552L4 , Часы Часи Guess GW0552L4 , Замовлення №59001027799512

Дякую за швидкість і сервіс!Все сподобалося,однозначно ще звернуся!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Ivan Merkulov рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Apple 27, Замовлення №59001019311944

Відпрацювали відповідально, питання заміни замовленого монітора вирішили швидко
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Іван, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!