Артур Калмыков рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Philips 65OLED887, Замовлення №07.08.2023

Замовляв телевізор. Все приїхало цілим та в терміни. Рекомендую
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Артур, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Serhii Shepel рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Монітор Samsung C34J791W (LC34J791W), Замовлення №1

Купляв монітор під замовлення. Продавець узгодив ціну та надіслав реквізити для передоплати. Замовлення чекав біля місяця. Забрав на Новій Пошті з післяоплатою. Монітор чудовий, битих пікселей не виявив, відповідає заявленим характеристикам.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Stay Tuned рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Електрогітара Fender SQUIER CLASSIC VIBE 60s JAZZMASTER LR, Замовлення №59001021568849

Замовляв з цього магазину гітару. Замовлення виконали в обіцяний проміжок часу, ніяких проблем не було, залишився задоволений.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Тимофій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Kostiantyn рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Epiphone Les Paul Muse, Замовлення №59001019409150

Все супер! Хлопці молодці-рекомендую
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Костянтин, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Reasdor рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Корпус Phanteks Eclipse P600S Tempered Glass Anthracite Gray (PH-EC600PSTG_AG01), Замовлення №59001014831637

Замовляв для збірки нового ПК. Якість і комплектація корпусу на досить високому рівні. Корпус прийшов в ідеальному стані і виглядає як на фото у виробника. Товаром і сервісом я задоволений, магазин рекомендую.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Ярослав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Bonifaccio рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Холодильник Samsung RF65A967ESR, Замовлення №-//-

Коротко, магазин рекомендую! Перший холодильник привезли без оригінальної коробки і з царапинами, про що повідомив менеджер, його навіть не доставляли і зразу відправили назад. Замовили через якийсь інший магазин і через 2 тижні холодильник був в нас.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
exblowd рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Corsair Case Mid-Tower iCUE 5000D RGB AIRFLOW, Замовлення №59001008174320

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

По корпусах були неполадки з цінами на сайті, але зателефонував директор, все пояснив та зробив знижку через незручності, що виникли. Було приємним, що думка клієнта не була проігнорована, можу рекомендувати магазин
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Богдан, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
snowycharm рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Навушники без мікрофону HiFiMAN Edition X, Замовлення №

Олексій Журавльов рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Наплічник Osprey Atmos AG 50, L/XL Ventury Blue, Замовлення №59001000175003

Швидше, ніж я очікував. Все решта так, як має бути.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олексій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Олексій Башкіров рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Дитячий велосипед Woom 2, Замовлення №59000997464568

Все максимально швидко і якісно. Ціна: найкраща на ринку Швидкість: 10.07 оплатив, 21.07 отримав на Новій пошті. Дуже швидко. Комунікабельність: постійно на звязку. Повністю проінформований про своє замовлення. Дуже дякую Вам за такий кльовий сервіс. Бажаю Вам успіхів та розвитку бізнесу.