Sylvie “Lin'Cheg-des” Makkintosh рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Водяне охолодження Kraken Elite 360 RGB Black (RL-KR36E-B1), Замовлення №59000991799667

Всё приехало в заявленный срок, продавец отзывчивый, на всё вопросы отвечал
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Руслан, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Antony66 рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Корпус North Charcoal Black TGD (FD-C-NOR1C-02), Замовлення №-

Замовляв корпус для пк, корпус прийшов в ідеальному стані, все гаразд, можу рекомендувати магазин
Відповідь представника «click24.com.ua»
Щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Shepellavasyl рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: vanguard veo select 55bt, Замовлення №59000989301636

Купив товар, чемодан для фотографа. Якого не було в наявності більше ніде в Україні. Адекватний сервіс. Досить швидко привезли з Європи. Швидше, ніж обіцяли. Задоволений. Можете довіряти.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Василь, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Hokage Naruto рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: NZXT KRAKEN Z73 RGB 360mm LCD CAM, Замовлення №46172

Брав собі під охолодження гарячого i9 13900К. Зі своєю задачою охолодження справляється на відмінно, якісна термопаста в звязці з цією водянкою - творять магію. Окреме дякую за допомогу і роботу самого магазину, все було швидко оформлено і доставлено ніяких нарікань
ovkolodiy рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Вокальний процесор TC Helicon VoiceLive 3 Extreme, Вокальний процесор VoiceLive 3 Extreme, Замовлення №59000974056825

Щира подяка менеджеру і всім, хто долучився до виконання цього замовлення. До цієї покупки довго готувався але все були проблеми, то ціна зависока, то немає в наявності але дякуюси платформі Click24 моє питання вирішилося. Щира подяка всім. Ви молодці. Сиджу радуюсь апаратом.... Це все ваша заслуга. Дякую.
Володимир Задорожний рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Материнська плата B550M Steel Legend, Замовлення №59000967942702

Відповідальний продавець, всі нюанси проговорює перед покупкою. Доставка триває довше звичайного але і асортимент більший. Купував тут тому що більше ніде не зміг знайти потрібну мені модель. Покупкою задоволений
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Дмитрович рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Материнська плата MPG B650I EDGE WIFI, Замовлення №59000966575510

Дуже дякую магазину, товар доставили швидко, в нас таку mini-ITX материнку не знайти. Також дуже порадувала ціна. Всім рекомендую!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Yuriy рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Samsung Neo G7, Замовлення №-

Купляв монітор, спочатку отримав з браком матриці. Брак був усунутий, хоч зайняло деякий час. В цілому, все пройшло добре, можу рекомендувати.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Юрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Andrey Babkin рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Мультитренажер станція Life Fitness G4, Замовлення №59000959632313

Процес покупки відбувся дійсно так,як домовлялись,лише було коригування по сумі авансового платежу,але в сторону зменьшення-велике дякую за крок назустріч. Тренажер прийшов у повному комплекті,з інструкцією та належної якості. Представник завжди був на зв?язку. Дякую,Ви допомогли здійснити мою мрію!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Андрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Віталій Кононенко рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Dell Alienwar 27, Замовлення №59000959552927

Швидко зв'язались так швидко зареєстрували замовлення. Воно йшло приблизно днів 20-30, але це через те що йшло воно з Англії. Тим не менш, кожного разу коли в мене були якісь питання - на них оперативно відповідали в любий день та час. Дуже дякую співробітникам за гарну роботу. Сам товар також приїхав не ушкодженим, з цілим пакуванням. Нарікань нема :)
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Віталій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!