Карина Самойлова рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Brother Scanncut Sdx2250 Ploter Tn?cy Z, Замовлення №59000956098764

Дуже вдячна магазину та консультантом. Дуже ввічливо. Все в сроки
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Карина, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Анна Якуш рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: BRAUN MultiQuick 9 MQ9195XLI, Замовлення №59000951301593

Дана модель комбайна не представлена зараз в Україні, дуже вдячна магазину за доставку з Европи. Термін очікування приблизно 3 тижні, як і попереджали при оформленні замовлення. Товаром і сервісом я задоволена, магазин рекомендую
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Анна, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Влад Дем'янчук рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: 3D-принтер Ender-3 V2, Замовлення №59000954362910

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Владислав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
vokoloven рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: PowerA Switch Enhanced Fusion Pro Czarny 1515672-01, Замовлення №59000955061835

Дуже дякую працівникам магазину, швидко зв‘язались, вказали умови, та зробили заказ, товар дуже важко знайти на внутрішньому ринку тому трохи прийшлось чекати, дуже задоволений.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Руслан, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Ольга Серпилова рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: 59000945568457, Духовка настільна Optimo OF444834, Замовлення №59000945568457

Величезне дякую цьому магазину, завдяки їх роботі я отримала саме той товар, який не могла знайти у інших. Чудові та ввічливі працівникі та товар у гарному вигляді.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Ольга, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Viacheslav Tkachenko рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Green Cell UPS Power Proof 2000VA 1400W (UPS09), Замовлення №59000934224014

Спасибо продавцу, первый раз товар пришел поломаный(не по вине продавца, в дороге видать уронили), было принято решение заменить его на новый, после ожидания некоторого времени, приехал новый, хоть и там был момент с корпусом ибп(не знаю почему, но именно эта модель корпус очень хрупкий и часто приходит разбитый, я 5 раз заказывал его в разных местах и 2 тут), в целом я покупкой доволен магазин рекомендую, возникшие вопросы были решены. Спасибо еще раз.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний В'ячеслав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Inna Sivorka рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Maifen, Замовлення №59000937563009

Дякую продавцеві,Фен дуже сподобався.Усім рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Інна, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Сергiй Мельник рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Монітор AW3423DW (210-BDSZ), Замовлення №3

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Замовив — приїхало!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Олег Рыбалка рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Змішувач для кухонної мийки GROHE Minta 32322002, Замовлення №02ВТ-0369-5ВМР-849К

Уже не вперше замовляю в цього продавця. Сервісна допомога на рівні, відповідає навіть у вихідний пізно ввечері, практично завжди на зв'язку. Якщо товар затримується - продавець ставить до відома, пише, намагається вирішити будь-які питання якомога швидше. Товар приїхав цілий, упаковка від виробника. Комплектація повна. Компанію рекомендую !
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олег, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Макс Кулина рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: БФП OfficeJet Pro 7720 (Y0S18A), Замовлення №229794480

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Максим, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!