Андрей Решетняк не рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Хотів купити: Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)

Race не рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Роутер TP-Link AX53, Замовлення №017093

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «intelect.com.ua»
Добрий день. Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про наш магазин. Ми виконали Ваше замовлення швидко і якісно. Згідно З законом України "Про захист прав споживачів" ст. 9, покупець має право повернути товар належної якості у разі якщо з моменту покупки не пройшло 14 днів, збережені документи про покупку та пакування товару не пошкоджене і збережена цілісність заводських пломб. Мережеве обладнання, яке Ви придбали у нас, пломбується виробниками прозорими плівками на все упаковування. Ви повідомили, що користувались товаром і хочете повернути, бо Вам товар не сподобався. Ми не можемо прийняти товар, що був у використанні, бо ми не продаємо б/у товар у нашому магазині!
если бегло ознакомиться со ст.9, то можно увидеть следующее: Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. из чего можно сделать вывод, что покупатель имеет полное право вернуть товар в 14дн срок если он ему не понравился. да, есть оговорка, что товар не должен использоваться. но как проверить работу устройства не использовав его? и у товара должен быть сохранён товарный вид - он сохранён. а если это совместить с тем, что причина отказа продавцом озвучена как нарушение заводской пломбы (читай транспортировочной плёнки коробки, не самого устройства), то получается, что как только товар распечатывается - вернуть его в этот магазин не представляется возможным, что нарушает ст9.1 закона.
2 березня 2023 Відповісти
в общем рекомендую переплатить немного, но купить в нормальном магазине, который адекватно относится к возврату и не начинает придумывать причины для отказа.
3 березня 2023 Відповісти
Автомагазин Такт рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: IP відеокамера Hikvision DS-2CD2345G0P-I, IP-камера відеоспостереження HIKVISION DS-2CD2345G0P-I, Замовлення №4902

На цей товар встановлено уніфіковану ціну, тобто практично в усіх магазинах вона однакова. В цьому магазині я придбав товар на 2000 грн дешевше, це значно дешевше, супер!!!
Алексей Кобяк рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера HATOR Arc terracotta (HTC-986), Замовлення №4782

Знайшов товар, на цей момент тут ціна була найменьша. Зв'язався через сайт за консультацією, відповіли доволі швидко, вдповіли на всі питання (наявність, ціна, гарантія, умови оплати, доставка), оплатив, майже одразу передзвонили і підтвердили оплату, повідомили про відправку, доречі доставка через пів України була за меньше доби і ціна доставки набагато меньше ніж в калькуляторі. Взагалом склалось позитивне враження від магазину і сервісу.
RK не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 листопада 2022

Хотів купити: ДБЖ Ritar RTO-1500-LCD (900W), Замовлення №4495

01.11.2022р. - оформив на сайті замовлення, одразу ж зв'язався зі мною менеджер та дав реквізити для оплати. Я оплатив товар. На сайті магазину в особистому кабінеті в історії замовлень та в історії платежів було пусто, так що не можливо було від слідкувати ні оплату, ні статус замовлення. 07.11.2022р. - зателефонував менеджер і повідомив що товар пошкоджений. Гроші повернули. Тиждень я чекав на замовлення і не дочекався.
Відповідь представника «intelect.com.ua»
Так, на жаль, трапляються такі ситуації. Особливо на товари електроживлення, що зараз дуже популярні. Вам пояснили, що товар був заказний від постачальника. Поки прийшов від постачальника, пройшов час. Ми виявили пошкодження товару і одразу з Вами зв'язались, вибачились і повернули кошти. Нам прикро, що Ви залишили негативний відгук про нашу роботу і не рекомендуєте нас. Але, в даній ситуації, ми зробили, все що могли. Вдалих покупок!
Так, проте за тиждень часу я міг замовити даний товар у декількох магазинах (на жаль вибрав Ваш). Зараз товар даної марки взагалі відсутній, коли появиться і по якій ціні невідомо. Отже, який відгук я повинен був написати???
9 листопада 2022 Відповісти
Андрей Кузьмин рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Корпус GAMEMAX Fortress TG, Замовлення №4395

Низкая цена, быстрая отправка, оперативные ответы.
Денис Скакун рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Gamemax Brufen C1, Замовлення №4338

Перша купівля в цім магазині пройшла успішно)
Виктория Бойчук рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Крісло ігрове Cougar Armor (Armor Black/Orange), Замовлення №00015

Nikita Voloboev не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Мультиварка - Скороварка VIMAR VMC-271, Замовлення №4274

Відповідь представника «intelect.com.ua»
Добрий день. Нам прикро, що у Вас склалось таке враження про наш магазин, адже ми два рази, за свій рахунок, відправляли Вам товар і без питань прийняли його назад. Магазин поніс великі витрати на Вашу заявку і нічого Вам не сказав про відшкодування витрат. Моментально повернули Вам Ваші оплачені кошти. Як мінімум, чисто з нормальних людських міркувань, можна було зрозуміти, що такий дешевий товар, як Ви замовляєте, часто постачається заводом в такому вигляді як Ви отримували. Безліч людей отримують товари і користуються з нашого магазину. Ви жодної гривні не втратили, але вирішили написати поганий відгук. Вважаємо несправедливим такий відгук про нашу роботу, адже товар в цілком нормальному стані прийшов до Вас другий раз. В першому випадку, дійсно, був виявлений заводський брак. Бажаємо Вам вдалих покупок і такого відношення до Вас як Ви заслуговуєте!
Про нормальний стан другого товару неправда, він пошкоджений. А чому стверджується інше я не розумію.
14 вересня 2022 Відповісти
MaximK рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер ERGO R0516 з аккумулятором

Не сподобалося: оформлення замовлення

Найнижча ціна на товар на хотлайні. Не зміг купити онлайн, тож подзвонив і оформив замовлення по телефону. Ціна на сайті вказана правильно, замовлення прийняли швидко і наступного дня відвантажили. Тож сьогодні я вже пишу з'єднавшись через новий роутер :) Недолік - Замовлення на сайті зробити важко, так я к частина опцій доставки і оплати не доступні.