Edggar рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Телевізор XR-65X90K, Замовлення №1247

Велике дякую магазину за допомогу у виборі телевізора. Дуже задоволений покупкою.
SANIIEK P рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Телевізор GQ43Q60T, Замовлення №1217

Підбирався оптимальний варіант для подарунку. Зупинились на моделі з стабільно працюючим смартом за порадою продавця.Досить детально розповіли про всі особливості і "підводні камені". Доставили кур'єром с заносом і перевіркою.Скидали невелику передплату, після перевірки оплатили залишок.Служить власнику без збоїв,всі задоволені, продавцю лайк?
Adam Adamovych не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Samsung QE55S95C, Телевізор QE55S95C

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Bazar»
Доброго дня, надайте будь ласка інформацію: номер замовлення, номер телефону на який залишали замовлення, коли робили замовлення. З повагою.
Anastasyiia рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Саундбар HW-Q930C, Замовлення №1198

Замовляла саундбар з доставкою по новій пошті з передплатою.Посилку вислали на наступний день,основна оплата відбувалась при отриманні.
Mixon Mix рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Телевізор 55PUS8007/12, Замовлення №1073

Люблю пограти в пс5, тому телік мав бути з спеціальними характеристиками.Виявилось , що не так все просто як здається на перший погляд.Є багато нюансів по показникам екрану які необхідні і по яким виробники не дають достатньо інфи.З цим допомогли розібратись в цьому магазі.Шпилю тепер в улюблені іграшки без проблем!
Димитро Кол рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: LG 50QNED756RA, Замовлення №10037

Склалося позитивне враження від продавця.Відповіли на всі питання, проконсультували і помогли визначитись по моєму запиту.В реалі вийшло так як казали, користуюсь з задоволенням ?
Anton golden рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Телевізор 75PUS8007/12, Замовлення №9995

Проблем з замовленням у цього продавця не було.Набрав по телефону, проконсультувався, зробив невелику передплату, отримав дома з перевіркою ввечері.
prokhozhijj не рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Хотів купити: Телевізор QE75QN95C

Така сама історія, телевізори серії QE не можливо придбати, чи відмовлюять і пропонують дорожче (не з китайською матрицею) чи інші фірмі і моделі.
22 лютого 2024 Відповісти
Anton Motruk не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Хотів купити: Телевізор QE65QN91B

як тут багато пишуть, телевізора по ціні хотлайну/сайту ви не придбайте. Будуть розповідати що телевізор якийсь не такий і матриця погана та треба брати дорожче. Якщо все це проігнорувати то потім телефонують і кажуть що з дефектом і все одно пропонують іншу дорожчу модель. Не розумію на кого це розраховано... Один плюс, передплату доволі швидко повернули.
Андрей Матющенко не рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Телевізор QE65S90C, Замовлення №1049

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек