Ivan-Ivan рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue, Замовлення №6001

Замовляв телефон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue з додатковим чохлом-книжкою і захисним склом. Оперативно передзвонили, ввічливо спілкувались, швидко відправили. Інтернет- магазин рекомендую.
kamarik kamarik рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Гіроборд Smart Balance Wheel U8 TaoTao APP 10,5 дюймів Hip-Hop, Замовлення №5153

Відправили швидко, товар якісний, рекомендую
Irina Samsonova рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Електросамокат E9 Pro MAX Air 10", Замовлення №20450709641694

Рекомендую магазин,продавцы на своем месте,все подобрали как хотела,покупкой остались довольны,самокат превзошел ожидания,упаковано всё очень аккуратно,не повреждено,супер
Елена Гребеник рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: Гіроскутер Mini Pro Black, Замовлення №1

Однозначно рекомендую! Консультировали на профессиональном уровне! Помогли подобрать модель, быстро отправили. В общем все супер!
Ксения Павличенко рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Гіроскутер U8 Hip-Hop, Замовлення №20450637720820

Заказала гироборд в этом магазине . Покупкой осталась довольна . Очень вежливый оператор , все доступно рассказал и объяснил . Товар пришел в лучшем виде , все исправно и очень быстро ! Рекомендую
Трофим Манзюк рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Гироборд хип хоп

Рекомендую магазин,ответили на все вопросы, пришел гироскутер в целости и сохранности имущества, всё работает
Люда К рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Гіроскутер

Товар прийшов вчасно в робочому стані, недоліків немає
Анна Панова рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: Гироскутер

Замовили Гироскутер дитині на подарунок. Дитина в захваті та Щаслива Гарне обслуговування, , швидка відправка та доставка. Відправляли наложенним платежем. Каталися всією родиною Дуже дякую
Sergey Odessa рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: гіроскутер minirobot 54В лід і вогонь

Дякую Богдану за консультацію і швидке відправлення. Гіроскутер прийшов новою поштою, все добре, дитина задоволена!
JegvitsXr рекомендує цей магазин
4 серпня 2022