Степан рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Galaxy S24 8/256GB Onyx Black (SM-S921BZKG), Замовлення №100345452

Відвідування цього магазину залишило лише позитивні емоції. Великий вибір стмартфонів, а консультанти не просто допомогли з вибором, а й підібрали найкраще рішення відповідно до моїх потреб. Чудове співвідношення ціни та якості. Обов'язково буду рекомендувати цей магазин друзям і родині.
Anna Lis не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 березня 2024

Хотів купити: Зарядна станція CTECHi GT500

Замовила товар ще пару днів тому, сьогодні зателефонували і сказали що відправлення не можливе, бо ціни зросли. Ось таке гарне обслуговування. Потратили тільки мій час. На замітку, я замовляла ще станції в іншому магазині і мені їх вже відправлено без таких моментів. Не рекомендую.
Evgeniy V. рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/128GB Porcelain, Замовлення №100345469

Низькі ціни, гарний вибір товарів, клієнтоорієнтованість
Саша рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Намет туристичний Grand 5 / хаки, Замовлення №100345406

Цей магазин просто знахідка! Допомогли обрати товар, який ідеально відповідає всім моїм потребам. Продавці тут - справжні професіонали, що робить процес вибору простим та приємним. Вражений рівнем сервісу!
Анатолій рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична WMI-7140, Замовлення №100345378

Величезний вибір електроніки та надзвичайно уважні продавці. Мої найкращі рекомендації!
Віталій Ступак рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Ocean Teal, Замовлення №100345304

Все супер, дякую!
Станислав Анатольевич не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: Смартфон P60 Pro 8/256GB Black

Ярослав рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №100345261

Зайшов поспілкувався із консультантом, розповів про навушники,про накопичувачі,телефони, ненав'язливо спокійно професійно! Консультацією задоволений.
Олексій рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Power Armor 19T 12/256GB Black, Замовлення №100345250

Обслуговування на вищому рівні. Швидко та легко здійснювати покупки. Дякую Вам
Оксана рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Galaxy S24 8/128GB Onyx Black (SM-S921BZKD), Замовлення №100345247

Сподобалось відношення до покупця, кваліфіковані консультанти, швидко та якісно вирішуються питання з приводу купівлі техніки, рекомендую!