Ярослав рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №100345261

Зайшов поспілкувався із консультантом, розповів про навушники,про накопичувачі,телефони, ненав'язливо спокійно професійно! Консультацією задоволений.
Олексій рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Ulefone Power Armor 19T 12/256GB Black, Замовлення №100345250

Обслуговування на вищому рівні. Швидко та легко здійснювати покупки. Дякую Вам
Оксана рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 8/128GB Onyx Black (SM-S921BZKD), Замовлення №100345247

Сподобалось відношення до покупця, кваліфіковані консультанти, швидко та якісно вирішуються питання з приводу купівлі техніки, рекомендую!
Lily Lily рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Блок живлення GameMax GE-700, Замовлення №100345245

Купувала блок живлення, чудова річ, скажу вам. Особлива подяка Карині за детальне пояснення, як цією штукою користуватися.
Денис Синкевич рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Спінінг Shimano Sedona Spin / 2.42m 7-35g (SED711MMFC), Замовлення №200001807

Приємний консультант, який надав корисну, чітку, якісну інформацію яка допомогла нам у виборі побутової техніки. Круте обслуговування Олесі, гарний асортимент товару
Katerina.56Lan рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Флешка Kingston 512 GB DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 (DTMAX/512GB), Замовлення №100345241

Якщо хочете професійної консультації, уважних до ваших вимог експертів-завітайте Q-TECHNO
N рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 42mm Soft Gold w. Cream H. Nylon Band (010-02802-20), Замовлення №100345227

Хочу відзначити просто відмінний сервіс! Я хотів тут купити подарунок для дружини, та не знав, що конкретно. Консультант не тільки добре знає асортимент магазину, алей й непогано розуміє жінок, як виявилося. Бо подарунок прийшовся до душі.
Дмитро рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

моє улюблене місце для покупок в Інтернеті. Відмінний вибір товарів, привабливі ціни і чудовий сервіс завжди роблять мої покупки тут приємними та безпечними. Я в захваті від моїх покупок тут!
Олена Карбівська рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №100345033

Магазин, який робить покупки легкими та приємними. Їхній інтернет-сайт дуже зручний у використанні, а процес замовлення - швидкий та безпечний. Рекомендую всім
Михаил рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон OnePlus Nord 3 16/256GB Tempest Gray, Замовлення №100345017

Обслуговування клієнтів перевершило всі мої очікування. Вони швидко відповіли на мої запитання та допомогли вирішити невелику проблему з замовленням