Вячеслав рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням S7 MAXV Plus, Замовлення №100341190

Отримав відмінний сервіс доставки покупки. Мій робот пилес був доставлений швидко і в бездоганному стані.
Володимир рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Дорожня сумка Outdoor storage bag Updated 100l dark grey (NH17S021-L), Замовлення №100341208

Цей магазин пропонує конкурентоспроможні ціни на електроніку. Заощадив значну суму грошей при покупці свого товару
Олександр рекомендує цей магазин
28 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний BLU1 R 80V 1,5K PL DRY (3201454), Замовлення №100340994

Дуже задоволений покупкою нового бойлера в цьому магазині. Якість перевершує мої очікування.
MOPIIEX не рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Навушники Jabra Evolve2 65 UC Stereo Black (26599-989-999), Замовлення №100332848

Відповідь представника «Q-TECHNO»
Ми працюємо тільки з авторизованими сервісними центрами України, точно з тими що і працюють всі магазини по Україні. Навушники мають механічні пошкодження це не є гарантійний випадок тому вам і відмовлено в ремонті.
Корпус для того і служить, щоб захищати внутрішню частину виробу. \"механічні пошкодження\" - це подряпини, нехай і глибокі, але подряпини, і не ніяким боком не відноситься до поломки з якою я звернувся. Цілісність конструкції не порушена, а поломка внутрішня. Ваш авторизований сервісний центр відмовляє в обслуговуванні всупереч рішенню офіційної сервісної підтримки.
19 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «Q-TECHNO»
(Відповідь Керівника Q-TECHNO) * Ми як магазин прекрасно розуміємо вашу ситуацію та намагаємось тільки допомогти. А написання вами відгука тут про наш магазин є недоцільним, тому що, немає такого поняття *Ваш авторизований сервісний центр відмовляє в обслуговуванні* - Це зовсім не наш сервісний центр, це сервісний центр, який опрацьовує запити, звернення багатьох магазинів по Україні в тому числі юридичних та фізичних осіб. Ми як магазин не впливаємо на рішення авторизованого сервісного центру. Якщо вас не влаштовує рішення сервісного центру, то ви можете самостійно звернутись до будь якого іншого сервісного центру, для отримання акту або по ремонту товару, оскільки гарантія у вас офіційна від виробника. - Виходячи з переписки вище ви ще кудись писали та вам відмовили начебто у гарантії через те що Jabra припинила сервіс в Україні війну росії, так це питання також до сервісу задавайте, а не до магазину, ми немаємо таких прав та повноважень диктувати виробнику або сервісним центрам як та де їм працювати, та як опрацьовувати звернення клієнтів.
21 травня 2023 Відповісти
Гарантійний талон виписували ви, значить відповідаєте ви.
27 травня 2023 Відповісти
Микола рекомендує цей магазин
13 травня 2023

Купив: Планшет Pad 5 6/256GB Cosmic Gray, Замовлення № 100340786

Під час покупки магазин надає зручну можливість сплатити карткою, що зекономило мені час.
наявність в магазинах є.. ціна відповідна якості ?
17 травня 2023 Відповісти
vitaliyvsh не рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Solar Plus RT3 LS16 White, Замовлення №100340168

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Q-TECHNO»
Доброго дня, дуже шкода що так вийшло, але обміняти чи повернути ми товар можемо лише до 14 днів, тому ви відправили товар на діагностику по гарантії, однак АСЦ дав акт що батарея працює справно. Тому ми на жаль не можемо заміну робити на товар діагностика якого показала що справно працює.
Слово диагностика, в вашем случае , правильно писать в кавычках. Вы отписали, что за 2 дня «диагностики» аккумулятор разрядился на 20%. В тот день когда я получил их назад в 11:20 на новой почте надел и ровно в 20:50 снял. Итог - минус 40% за 9 часов, не за 4 дня (как на сервисе получилось бы))). Мне положить из на стол и снять таймлапс? Вопрос риторический. В любом случае, это была первая и последняя у вас покупка. Я уже купил у нормального продавца (и, кстати, первый день только надел, но с 08:00 ушло 5 процентов. Удивительно? Нет) вот его я друзьям и коллегам и вообще всем и буду рекомендовать. Вас буду рекомендовать обходить стороной.
10 травня 2023 Відповісти
Борис рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Смартфон 12 Lite 8/256GB Black, Замовлення №100340449

Все было упаковано аккуратно, доставка была быстрой, а качество товаров оказалось выше моих ожиданий
Ким Иванов не рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Чаша до мультиварки, Чаша для мультиварки RB-C515, Замовлення №42-19503733

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Q-TECHNO»
Доброго дня ми як магазин відправляємо всі товари в ідеальному стані, товар у нас тільки новий та запечатаний. Якщо ви з нової пошти забрали товар то це автоматично означає що ви не мали ніяких претензій до зовнішнього виду і комплектації, а тільки через деякий час виявили деформацію корпусу ми на жаль не зможемо оспорити з новою поштою цю ситуацію на ваш бік. Це аж ніяк не залежить від того чи іншого магазину, нова пошта працює з усіма магазинами по однакових умовах, і виключень не може бути. Завжди потрібно перевіряти товар не виходячи з відділення нової пошти, оскільки потім буде неможливо довести що це не ви його пошкодили.
Виталий рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Телевізор OLED55C2, Замовлення №100340369

Я знайшов у цьому магазині товар, який дуже давно шукав - радість від покупки була непередавана.
Світлана рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Ноутбук EliteBook 655 G9 (4K068AV_V5), Замовлення №100340427

Дуже гарна компанія. Завжди наявний величезний вибір товарів Досить давно вже тут замовляю