Di.Do рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Колесо Bosch, Замовлення №5042

Зламалась начебто дрібничка - колесо з пластику для натяжіння ціпка електро-пилки Bosch, але без нього - ніяк! І в мене, що стосується продукції Bosch (купівля/обслуговування) вже довгі роки є перевірений метод вирішення будь-яких питань - це менеджер Instrumentarium - Конфєткин Антон! - не байдужий фахівець компаніі, що миттєво вирішує всі питання! Цей раз був не виключенням. Дякую дуже!
Наталія рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Кондиціонер , Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-12FRH2, Замовлення №СФ-0011220

Дуже дякую, привезли, поставили за пару годин 3 кондиционеріонери , все за собою прибрали, нууу просто молодці рекомендую ?
Maksym Lomach рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Кондиціонер Olmo Inventa Deluxe OSH-08LDH3 та OSH-10LDH3, Замовлення №СФ-0011137

Подяка Віталію за допомогу і підборі, професійну консультацію та приємні бонуси.
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-28 F (0611267600), Замовлення №PH-0007518

вдруге купую товар в цьому магазині. на сайті є невелика знижка. оплатив і в один день вже отримав товар на НовійПошті. рекомендую сам магазин та менеджера Андрія, він постійно був на зв?язку в телеграм.
Виктория Поляковская рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Кондиціонер Olmo OSH-10LDH3, Замовлення №0011073

Дякую Віталію за допомогу у виборі кондиціонерів, приємну знижку на них, та окремо дякую за рекомендацію команди, яка швидко та якісно встановили їх. Сервісом задоволена, кондиціонерами також.
Maryna Ruban рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Кондиціонер Olmo EDGE DELUXE OSH-09FRH3, Замовлення №СФ-0011121

Вітаю! Це неймовірний магазин, це вже друга покупка тут і все на найвищому рівні, рекомендую.
Top Pol рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Котел Bosh Condens 5700i W GC57000iw 24 P 23 7736902851, Замовлення №СФ-0010685

Купував газовий котел, все пройшло добре. Особлива вдячність менеджеру- людина на своєму місці, відповів детально абсолютно на всі мої запитання, навіть у вихідний я завжди міг отримати відповідь на додаткові запитання! Швидка відправка. Тому від покупки в даному магазині тільки позитивні емоції! На рахунок самого котла відгук буде пізніше, так як ще не встановили його ( чекаємо підключення газу).
Женя Карпенюк рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: OLMO OSH-10LDH3, Замовлення №СФ-0010994

Кондиціонер супер, монтажники супер рекомендую.
Олександр Оникій рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Газовая колонка Bosch Therm 2000, Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 2000 O W 10 KB (7736500992), Замовлення №СФ-0011069

Доброго дня. Замовляв Газовая колонка Bosch Therm 2000 - персонал магазину надав якісну консультацію ? і дуже швидко відправили. Рекомендую цей магазин (Ви найкращі). Дякую велике. Слава Україні!
Любовь Воробьёва рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P (7701331615), Замовлення №СФ- 0011052

Дуже сподобалося обслуговування. Завдяки професійним консультаціям була вибрана модель. Допомога була на кожному етапі покупки. Дякую Віталію за професійне обслуговування.