Євген рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool AWE 55141, Замовлення №95605

Індивідуальний підхід до клієнтів. Під час одного замовлення отримав персональну знижку, що приємно здивувало
Дмитро Ч рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Духова шафа Whirlpool OMR58HU1B, Замовлення №95442

Дуже уважний та компетентний продавець. Всі питання вирішувались оперативно. Доставка товару відбулась в зазначений термін. Ціна повністю відповідала заявленій на цьому сайті. Дякую за вашу роботу.
Іван рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 51052 W, Замовлення №95510

Зручний сайт. Інтуїтивно зрозумілий і легко навігуючий веб-сайт дозволяє швидко знайти потрібний товар і оформити замовлення
Kontrol D не рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Samsung NZ32R1506BK, Замовлення №PV-80922

Відповідь представника «PRODAVAKA»
Доброго дня! ми не можемо знайти ваше замовлення за данним товаром і просимо написати нам у вайбер або зателефонувати для з'ясування подробиць вашого питання.
Сьогодні 09.01.2024 у 15:55 мною, інтернет магазину PRODAVAKA виставлена досудова вимога: продавець відправляє Новою Поштою на адресу, яку я надав при замовленні, дійсний фіскальний чек на придбаний мною товар та належним чином (з мокрою печаткою організації та вказанням торгової організації) заповнений фірмовий гарантійний талон Samsung з гарантією 36 місяців. Відповідь від магазину не отримав. При відсутності позитивної відповіді до кінця тижня,я разом зі своїм адвокатом починаємо судовий процес. До того, у 11:58 мені дзвонив їх менеджер і запропонував щоб я просто повернув їм товар. Я відмовився, оскільки я . по-перше, вже користуюсь товаром, а по-друге заява у ДПС вже подана. 11.01.2024 17:02 дзвонив Олексій (представився співвласником бізнесу), намагався "домовитись". На мою законну вимогу видати мені дійсний фіскальний чек та належним чином заповнений гарантійний талон, він мені пропонував "маленьку компенсацію" або "відправити товар їм назад з трошки більшою ціною". Постійно наголошував що я також, цитую - "комерсант", тому я маю їх зрозуміти і не вимагати від них фіскальний чек та гарантійний талон. На мою законну вимогу, як споживача, назвати їх правову-організаційну форму магазину PRODAVAKA - Олексій різко відповів, що не скаже, а скаже це ДПС у разі перевірки. Ок, почули. Далі буде.
9 січня 2024 Відповісти
Тарас Білик рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool TDLRB 7222BS, Замовлення №93703

Швидко зв'язались та відправили товар наступного дня, як і обіцяли. Гарантія від виробника, гарантійний талон заповнений. Також, що не менш важливо, дуже гарні ціни. Тож рекомендую даний магазин на всі 100%.
Вам також не видали фіскальний чек?
7 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «PRODAVAKA»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Копію фіскального чеку відправимо вам на пошту, вказану у замовленні.
8 січня 2024 Відповісти
Арнольд Погорелый не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Beko B5DFT510457WPB

Сервіс жахливий, замовили пральну машину, чекали чотири дні, поки доставлять по місту Києву, за день до отримання змінили дату ще на один день…. В результаті повідомили, що техніка бита та тепер ціна на 2000 більша. Втрачений час, кошти, не раджу магазин…
Volodymyr Ponomarenko рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Варильна поверхня Whirlpool WB B8360 NE, Варильна поверхня електрична Whirlpool WB B8360 NE, Замовлення №9139

Хороший магазин! Все швидко, чітко і без зайвих заморочок. Дякую!
Юрий рекомендує цей магазин

Купив: Whirlpool WQ9 B2L, Замовлення №80922

Anna Sholokhova рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Gorenje ECT643WCSC, Замовлення №91683

Дуже добрий сервіс. Завжди готові допомогти та порекомендувати