Анна Підручна рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Тримач келихів для посудомийних машин AEG A9SZGB01, Замовлення № 71

Здорово! Давно мріяла про тримач для келихів! Аж тут дуже цікава знижка! (Майже в двічі) я його замовила! Швидко опрацювали та надіслали замовлення! Дякую! Дуже задоволена!!!!
Катя Костриба рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung MG22M8074AT

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Потрібна була вбудована мікрохвильова піч. Вибрали цю модель, оскільки за функціоналом та габаритами вона нам чітко підходила. Дякуємо менеджеру магазину Антону за консультацію! Отримали замовлення через три дні, в цій ситуації це чудово! Вже готове ще одне замовлення техніки у них, скоро реалізую
Відповідь представника «Алгоритм»
Вітаємо, Катерино! Завжди намагаємося чути наших клієнтів та робимо все можливе для чіткої співпраці. Бажаємо приємного користування і чекатимемо Вас знову! З повагою, компанія Алгоритм™.
Коствік рекомендує цей магазин
2 вересня 2022

Купив: Спліт-система Mitsubishi Electric MS-GF20VA/MU-GF20VA

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дуже довго вибирала кондиціонер у вітальню. Все мене щось не влаштовувало. Дякую, менеджеру компанії «Алгоритм» за терпіння та витримку! Ми перебрали понад десяток моделей. І саме більше припав мені до душі кондиціонер Mitsubishi. Я вважаю, що він ідеальний! Працює безшумно, багато розумних режимів, виглядає дуже стильно. Вже не вперше переконуюся, що для компанії «Алгоритм» задоволений і щасливий клієнт – це головне завдання! Будемо ще звертатися.
Відповідь представника «Алгоритм»
Ми дуже раді, що Ви обрали саме наш магазин. Користуйтеся кондиціонером із задоволенням. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів знову! З повагою, компанія Алгоритм™
alenadolgykh рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Electrolux EW6S4R06W

Купила пральну машинку на сайті магазину Алгоритм. Просто додала товар у кошик, заповнила дані та перевела кошти. Менеджер передзвонив майже одразу. Узгодили час та дату доставки. Дякую! Хлопці працюють дуже добре! Буду ще звертатися і замовляти товари.
Відповідь представника «Алгоритм»
Вітаємо, Альоно! Дуже вдячні за позитивний відгук про нашу роботу. Завжди намагаємося чути наших клієнтів та робимо все можливе для чіткої співпраці. Бажаємо приємного користування і чекатимемо Вас знову! З повагою, компанія Алгоритм™
Лилия Карпова рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Elleci Sava black 86

Недавно получила свой заказ из магазина «Алгоритм». Спасибо, менеджеру компании, за подсказку. Это уже не первая моя покупка здесь, поэтому к советам специалистов прислушиваюсь. Нравится, что обратная связь налажена. Если возникают вопросы, то консультацию можно получить онлайн или по телефону
Відповідь представника «Алгоритм»
Добрый день, Лилия! Спасибо за Ваш отзыв, пользуйтесь с удовольствием и будем ждать Вас среди наших клиентов еще! С уважением, компания Алгоритм™
Антон Смолянинов рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Посудомоечная машина eea927201l

Заказал в магазине Алгоритм посудомоечную машину. Выбирал встраиваемую модель и простую в управлении. Выбор на сайте у них обширный. Удобно, что указаны габаритные размеры ко всем моделям. Обратная связь с менеджером есть. Не нужно ждать сутками ответа. Доставили быстро, так как посудомойка была в наличии.
Відповідь представника «Алгоритм»
Добрый день, Антон! Спасибо, что отметили профессионализм нашего менеджера и работу магазина в целом. Ждем ваших заказов и в будущем! С уважением, компания Алгоритм™
SolyanikEV рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: Варильна поверхня з витяжкою Elica NIKOLATESLA BL/F/83

Варочную поверхность со встроенной вытяжкой смог найти в наличии только в магазине «Алгоритм». Очень поджимали сроки, поэтому я обрадовался, что удалось найти быстро. Менеджер проконсультировал по всем, интересующим меня, вопросам. Доставку осуществили через один день. Гарантия на 2 года от производителя
Відповідь представника «Алгоритм»
Благодарим за отзыв. Ждем Ваших покупок в нашем магазине и в будущем! С уважением, компания Алгоритм™.
Viktoria Kosich рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: Вытяжка Electrolux LFG9525S

Завдяки Хотлайну вийшла на сайт магазину «Алгоритм». Мені терміново знадобилася витяжка. Вибір у магазині порадував, сайт дуже зручний та зрозумілий. Істотна знижка на цю модель витяжки порадувала. Дякую магазину за швидке відправлення. Через Нову пошту отримала свою покупку за два дні
Відповідь представника «Алгоритм»
Вітаємо, Вікторія! Ми дуже раді, що Ви обрали саме наш магазин. Користуйтеся витяжкою із задоволенням. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів знову! З повагою, компанія Алгоритм™.
Oлена рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Кавомашина Nivona CafeRomatica 790 (NICR 790), Замовлення №3395

Задоволена покупкою та доставкою! Якраз у них знижка була на цю модель. Тепер роблю розкішний капучино натисканням однієї кнопки. Доставили кавомашину наступного дня, оскільки вона була в наявності. Гарантію дали на рік від виробника.
Відповідь представника «Алгоритм»
Вітаємо, Олено! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Раді чути, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо смачної кави та сподіваємося знову побачити серед наших клієнтів! З повагою, компанія Алгоритм™.
Наталья Чижик рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Стиральная машина с сушкой Electrolux EW9W161BUC

Благодаря сервису Hotline я смогла выйти на нужный мне товар. Менеджер магазина «Алгоритм» помог мне разобраться в некоторых нюансах и тонкостях, посоветовал взять именно данную модель стиральной машины с сушкой. Выбирала стиралку для родителей. Так как нахожусь за границей, то приемлемым способом оплаты для меня стала оплата товара через платежный сервис WayForPay. Бросил товар в корзину, вбил реквизиты и готово. Товар доставили быстро по Украине, родители счастливы. Спасибо!
Відповідь представника «Алгоритм»
Вітаємо, Наталю! Дуже вдячні за позитивний відгук про нашу роботу. Завжди намагаємося чути наших клієнтів та робимо все можливе для чіткої співпраці. Бажаємо приємного користування і чекатимемо Вас знову! З повагою, компанія Алгоритм™.