ОлександрAlex не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 листопада 2023

Купив: Мобільний телефон 2E E240 2022 Dual SIM Black , Замовлення №47861

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Ассоль»
Добрий день Олександр! Ми уважно перевірили інформацію щодо Вашого замовлення і можемо підтвердити, що доставка була оплачена нашою компанією. Для Вашої впевненості, ми додаємо скріншоти ТТН, які виділили оплату та платника. Ви оплатили додаткові кошти за переадресацію відправлення на іншу адресу, цю інформацію нам надала підтримка Нової Пошти, тому ми і радили Вам зателефонувати їм, для впевненості та достовірності інформації.
Телефон отримав. Кошти за доставку не повернули. НЕ РАДЖУ користуватися акціями магазину.
17 листопада 2023 Відповісти
Конфлікт вирішено. Мушу визнати що я був занадто емоційний в оцінці магазину.
20 листопада 2023 Відповісти
Serhii.Cv не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 вересня 2023

Купив: Варильна поверхня газова HG640-EA3 CEST (X), Замовлення №2619

Відповідь представника «Ассоль»
Дякуємо вам за ваш відгук і за можливість вдосконалити нашу роботу. Ми дуже шкодуємо, що ви залишилися незадоволені та вибачаємося за будь-які незручності. Але при отриманні товару потрібно було перевірити на пошті, та відмовитись від товару, ми б запропонували відправити Вам іншу модель або вирішили б це питання з Новою Поштою, так як ми доставляємо товар цим перевізником і така ситуація могла трапитись при транспортуванні товару. Очікуйте дзвінок нашого менеджера для вирішення даної проблеми.
Насправді всім покупцям раджу в разі виникнення будь-яких питань/проблем на пошті пробувати зв'язатись із магазином телефоном, більшість питань продавець зможе вирішити із службою доставки. В інших випадках просто не приймати товар. Так і слід було зробити мені, а Нова Пошта нехай би вдосконалювала б якість своєї роботи. В разі якби довели, що їх провини не було, вдосконалювався би магазин. Продавець дійсно зробив все, щоб вирішити цю ситуацію.
27 вересня 2023 Відповісти
Діма рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Мікрохвильовка 20MX701-W, Замовлення №688906

Ввічливий персонал, гарні рекомендації і консультації продавців. Вичерпна інформація про весь товар від продавців. Безкоштовна доставка
Віталій рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Пилосос безмішковий VC05K71G0HC/UK, Занурюваний блендер MultiQuick 9 MQ 9175 XL, Робот-пилосос з вологим прибиранням Vacuum Cleaner Q7 Max+ White, Замовлення №682700

Хочеться повертатись до таких продавців частіше,побільше би таких!
Максим Навроцький рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Кавоварка Vitek VT-1514 BK, Замовлення №588043

Консультанти професіонали своєї справи , швидко підібрали потрібний товар)
Дмитрий Гора не рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Хотів купити: Електросамокат F2 PRO E (AA.05.12.03.0001)

Відповідь представника «Ассоль»
Дякуємо вам за ваш відгук і за можливість вдосконалити нашу роботу. Ми дуже шкодуємо, що ви залишилися незадоволені та вибачаємося за будь-які незручності. Але дійсно у нас був даний товар зі знижкою так як і ігрові приставки, про які написали відгуки нижче, але дані позиції були в кількості 2-3 шт, на них був великий попит і ці позиції одразу були продані. Нам дуже шкода, що ви не встигли першим оформити замовлення. Наша команда завжди працює над вдосконаленням наших послуг та сервісу, тому наступний раз спробуємо надати більше пропозицій. Будемо вдячні за можливість виправити ситуацію, ми відправимо Вам повідомлення з промокодом на знижку. Ще раз перепрошуємо за незручності. З найкращими побажаннями, команда АССОЛЬ.
Чи можете ви показати статистику магазину щодо "великого попиту": перегляди даних товарів з 31 серпня по 3 вересня, їх кількість на складі, кількість додавання в корзину та кількість оформлених замовлень, наприклад?
4 вересня 2023 Відповісти
Павло не рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Хотів купити: Портативна ігрова приставка Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442)

Відповідь представника «Ассоль»
Ми хочемо щиро вибачитися за незручності, які виникли з вашим замовленням. Ваша думка має для нас величезне значення, і ми дуже шкодуємо, що ми не відповіли вашим очікуванням у цьому випадку. На жаль, даний товар дійсно був у дуже обмеженій кількості і його вже придбали, сайт не оновив інформацію, тому Вам показало, що товар доступний. Ми ретельно розглянемо дане питання та приймемо заходів, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому. Наша команда завжди працює над покращенням якості нашого сервісу. Ми хочемо виправити ситуацію, тому якщо буде доречно, ми відправимо Вам промокод на знижку. Зв'яжіться, будь ласка, з нашим відділом обслуговування клієнтів за номером 0800 330 599 та вкажіть ваш номер замовлення. Ще раз вибачте за незручності, і ми сподіваємося, що ви дасте нам ще один шанс і довіритесь нам у майбутньому. З найкращими побажаннями, команда АССОЛЬ.
iDeath не рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Хотів купити: Портативна ігрова приставка Xbox Series X 1TB (889842640816)

На сайті була знижка, одразу замовив, знижка залишалася ще до наступного дня (також на момент написання відгуку ціна зберігається на hotline). Після запиту на підтвердження, через кілька годин, зателефонував менеджер і повідомив, що обмежена пропозиція і спробував нав?язати "аналогічні товари" з розсилкою на месенджери. Це я сприймаю як введення в оману та трюк з підвищення уваги до магазину. Вийшло.
Відповідь представника «Ассоль»
Дякуємо вам за те, що ви відвели час, щоб поділитися вашим відгуком щодо вашого замовлення. Спочатку хочемо вибачитися, що ви залишилися незадоволені нашими послугами. Ваша думка дуже важлива для нас, і ми завжди прагнемо поліпшувати якість обслуговування наших клієнтів. Ми дуже шкодуємо, що у вас виникли проблеми з вашим замовленням. На жаль, даний товар дійсно був у дуже обмеженій кількості і його купили перед вами, сайт не оновив інформацію, тому Вам показало, що товар доступний. Наша команда зробить все можливе, щоб виправити такі моменти і не повторити їх знову. Ми також хочемо наголосити, що ніколи не використовуємо такого типу "трюки" щоб привернути увагу, у нас дійсно діють акції і знижки. Для нас дуже важливо зберегти довіру наших клієнтів та нашу репутацію. Ще раз вибачте за будь-які незручності, які ви зазнали. Ми хочемо виправити ситуацію, тому якщо буде доречно, ми відправимо Вам промокод на знижку. З найкращими побажаннями, команда АССОЛЬ.
Аналогічна ситуація.
2 вересня 2023 Відповісти
Добре, якщо це не трюк - чекаю на знижку до тієї ж суми того ж товару, що був з замовленні на імейл, котрий прикріплений в профайлі (номер замовлення на скріншоті). Після отримання товару обовʼязково відпишу щоб вже не вводити в оману людей з мого боку.
4 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Ассоль» відповів на коментар iDeath
Добрий день! Так як написали вище, на жаль, по тій ціні була обмежена кількість і іх придбали раніше ніж Ви оформили замовлення. Можемо замовити нову та мінімальна ціна яку можемо запропонувати це 23499 грн
Tanya Reshetova рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням R1 Pro White, Замовлення №38495

Дуже задоволена покупкою у цьому магазині. Все, як заявлено на сайті. Швидка відправка. Реклмендую
Відповідь представника «Ассоль»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишились задоволені товаром та нашим сервісом.
Alena Kokot не рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Хотів купити: Варильна поверхня Gorenje GW 65 CLB (GW65CLB)

Відповідь представника «Ассоль»
Шановна Alena Kokot, Ми розуміємо, що Ви зіткнулися з проблемою замовлення варильної поверхні та отримали незадовільну відповідь від менеджера. Це неприємна ситуація, і ми розуміємо, що вона дуже засмучує Вас. На жаль, іноді можуть виникати проблеми з наявністю товарів, і якщо товару немає в наявності, ми повинні якнайшвидше повідомити про це Вас та запропонувати альтернативу. Я сподіваюся, що ця ситуація буде вирішена належним чином і Ви отримаєте задоволення від покупки. Ми б не хотіли втрачати Вас як нашого клієнта через таку ситуацію і надамо Вам промокод знижку на наступне замовлення. Якщо у Вас є ще якісь питання або потребуєте допомоги, будь ласка, зверніться до нас ще раз. З повагою, відділ лояльності АССОЛЬ.