КирилНоркiн рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Стрем\'янка 4 сходинки EUROGOLD, Замовлення №271392092

Дякую за гарний сервіс та ввічливих працівників. Я максимально задоволений обслуговуванням. Рекомендую!
Мурадян Эдуард рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Електропила AL-KO EKI 2200/40 (112809), Замовлення №272553504

Замовив ланцюгову електропилу . Сервіс магазину чудовий, працюють швидко, консультант дуже привітна людина)) Дуже рекомендую!
Ляпко Вероника рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Керамічний обігрівач NEO Tools 90-060 (2000 Вт), Замовлення №266088232

Відмінний сервіс, відмінні ціни, товар якісний. Швидко надали зворотний зв'язок, відправили товар вчасно. Ввічливе обслуговування, професійно підковані співробітники. Не знайшла недоліків. Дякую за товар)
Стрелец Алексей рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Пылесос-воздуходувка электрический Ryobi RBV3000CSV, Замовлення №256883918

Замовив у цьому магазині пилосос-повітродувку Ryobi. Покупкою залишився задоволеним. Якість товару на висоті! Користуюсь уже кілька місяців, нарікань немає. Раджу цей магазин, сервіс швидкий, привітний та чудово консультують!
Гриша Тютюнник рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Рычажные ножницы FDB Maschinen MS 150 (150 мм), Замовлення №261593377

Файне обслуговування, все сподобалося. Ножиці були в наявності, хлопці швидко виконали замовлення! Товар повністю відповідає характеристикам, які представлені на сайті.
Відповідь представника «ebosh»
Дякуємо за відгук! Раді, що все сподобалось!
Ольга Зайченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 березня 2023

Купив: Бочковий перфоратор Tex.AC ТА-01-320 (2 кВт, 12 Дж), Замовлення №Замовлення зроблено через

Замовив в них на сайті Бочковий перфоратор Tex.AC ТА-01-320 (2 кВт, 12 Дж). Прислали замовлення товар без гарантійного талона, зв'язався з магазином, пообіцяли відправити НП, після цього вони перестали відповідати на дзвінки. Результат я залишився без трьох річної гарантії. Вдалося зв' язатися з магазином, вони вирішили проблему, та відправили гарантійний талон. Моя проблема вирішина.
Alexander Lugovskoy не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Хотів купити: Дрель Bosch GBM 10 RE (0601473600)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Оформил заказ через телефон указаный на сайте. Наличие, цену и оригинальность в телефонном режиме подтвердили. Узнали мои личные данные для отправки товара. Однако товар не отправили, на звонки и сообщения не отвечают. не теряйте время на них.
Олександр МАКАРОВ не рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Бензопила Oleo-Mak 56, Замовлення №215931070

Товар отримав бракований , слухавку не беруть, ігнорування повне, дзвонять до вас тільки коли ви зробили замовлення далі все!!! Будьте обережні!!!
Представник магазину «ebosh»
Товар був повернутий, гроші компенсовані. З товаром все добре, все працює. Не вірно збирали бензопилу, браку ніякого не виявили.
30 грудня 2022 Відповісти
На звязок вийшли , коли почав писати скарги ,гроші за безопилу віддавали дві неділі, пилка дві різні частини які між собою не сумісні, за нову пошту гроші ніхто не компенсував , краще переплатіть 100 чи 200 грн но не звязуйтесь з цим магазином
30 грудня 2022 Відповісти
Nik La не рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Хотів купити: Metabo KS66 FS

kiriak akritov не рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Makita mt 3601

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка