Лидия Письменная рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Фітнес-трекер з тонометром та ЕКГ Corband Fit Q1S Black, Замовлення №15274

Отримала замовлений товар в термін, названий менеджером. Оперативно отримала компетентні відповіді на всі мої запитання з приводу налаштування та експлуатації гаджета. Рекомендую співпрацю з магазином Smart Gadget Club.
Xan рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном OpenMove Grey, Замовлення №33897

Всім рекомендую Smart Gadget Club. По-перше, ці навушники суттєво дорожчі в інших українських магазинах, і є не скрізь. По-друге, представник дуже швидко відповів, обробив заказ і відправив товар. Виріб для ринку США – американська упаковка, серійний номер, гарантійний талон. Працюють як треба, якість супер!
Олексій Квашин рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Розумна колонка Google Nest Mini (2nd Gen) Gray, Замовлення №14906

Намагався купити цей товар по такій ціні в інших магазинах - товару в наявності не було. Передзвонив в Smart Gadget Club, перепитав: є в наявності, ціна актуальна. Зробив замовлення приблизно в 16 годині - відправили в той самий день. З товаром отримав талон гарантийного зобов'язання ( заповнений ) і подарунок від магазину - перехідник з американської вилки на європейську ( версія колонки американська,відповідно і БЖ). Обслуговуванням задоволений!
Ігор Перепеча рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Вічний блокнот Rocketbook Everlast, Замовлення №14791

Google account рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: WT2 навушники, Замовлення №14235

Дякую за доставку. Навушники працюють.
Natalia Nikonchuk рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Витаминометр Vitastiq 2, Замовлення №14204

Дякую за швидку доставку. Все працює, товаром задоволена. Фіскального чеку не було, бо оплата через Моно банк.
oleksa.pavlenko рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Shokz OPENRUN PRO 2022 Black, Замовлення №13479

Робе. Дякую! :)
PAPADJON рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Кейс для Withings BPM Connect, Замовлення №13181

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Smart Gadget Club»
Дякуємо за відгук, вибачте за незручності. Ваше замовлення збіглося с тех роботами на сайті та не попало до нашої системи, тому з вами ніхто не зв'язався. Ми витягли уроки з цієї ситуації і прикладемо зусилля, щоб вона не повторилася.
Oles рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Shokz OPENRUN PRO 2022 Black, Замовлення №12065

Замовив на сайті Shokz OPENRUN PRO 2022 Black. Взагалі цих навушників ніде немає в наявності, лише передзамовлення. Але тут були в наявності і через добу вже забрав в Новій пошті. Як на мій особистий досвід все було швидко, зі мною контактували весь час замовлення.
MrDegont рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Светодиодная лампа с аккумулятором 9W, Замовлення №11716

Отриманим товаром та обслуговуванням повністю задоволений!