antoha1 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №15080

Швидко перетелефонували після замовлення, домовились що можу одразу забрати Магазин поруч з метро, що є дуже зручно, мені все сподобалось, рекомендую
Romhomm рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Відеокарта XFX Radeon RX 6800 XT Speedster MERC 319 16GB (RX-68XTALFD9), Замовлення №14973

Шукав відеокарту, а тут ще й зі знижкою, швидко забрав(в той день коли й замовив) швидко та надійно
Артем Поліщук рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Air 3 Fly More Combo with RC 2 (CP.MA.00000693.04), Замовлення №14949

Шукав квадрокоптер, вирішив зупинитись на цьому магазині, швидко відповіли та домовились що можу приїхати і забрати, гарний сервіс, наріканнь не маю
Єгор Опалько рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №14921

Надійний магазин з уважним ставленням до клієнта, зручне розташування, я цілком задоволений
Євгеній Олійник рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray (MP553, MNYC3), Замовлення №14583

Сервіс магазину на висоті, я повністю задоволений покупкою і самим магазином також
Denikk рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING, Замовлення №14459

Зранку замовив і в обід вже забрав, рекомендую, хороший сервіс
Emma535 рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №14304

була хороша ціна на відеокарту, вранці замовила, ввечері відправили. не було стандартної версії, запропонували в білому кольорі за тією ж ціною, хоча біла трохи дорожча. ну це не принципово. проблем з товаром немає, все працює. дуже задоволена, дякую
Костянтин Бойко рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №14276

Рекомендую цей магазин, сподобався сервіс і оперативна робота менеджерів, брав на подарунок окулуси, дитина задоволена
Дмитро Жердель рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Відеокарта PNY GeForce RTX 4060 Ti 8GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB (VCG4060T8TFXXPB1), Замовлення №14155

Дуже хороший магазин, на сайті написано що не працюють в суботу і неділю, але коли перетелефонували то сказали що в суботу можна забрати, дуже гарний сервіс
Сергій Трембовецький рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Підставка для консолі Sony Vertical Stand for PS5 Consoles (CFI-ZVS1, 1000041340), Замовлення №14106

Швидка робота менеджерів магазину, задоволений і покупкою і магазином